Ламінат модульний

Що таке модульний ламінат?

Вибираючи ламінат, власники квадратних метрів прагнуть досягти максимальної схожості з благородним покриттям для підлоги — паркет. Сучасні матеріали імітують колір, рельєф, деталі малюнка, завдяки чому його не відрізнити від паркетної дошки.

Модульний ламінат імітує художній паркет, повторюючи оригінальний орнамент поверхні покриття. Тут поєднується гарний дерев'яний матеріал та вишуканий малюнок. Ламінат під модульний паркет складається з окремих планок, геометричних фігур, малюнків, що складаються в одне ціле. Покриття для підлоги збирається в одне полотно як мозаїка.

Елементи ламінату можуть бути хаотично або складатися в одну картину, залежно від задуму дизайнера. Такий креативний підхід пожвавлює підлогу, робить простір оригінальним, цікавим. Ламінат під художній паркет є популярним для класичних, східних, авангардних інтер'єрів.

Де купити художній ламінат?

У Києві підібрати підлогове покриття для дому та офісу ви можете в магазині «Світ Підллоги та Декору». Сайт працює для всіх українців, тому ви можете замовити ламінат з доставкою. У каталозі представлені провідні виробники підлогових матеріалів, відомі якісними та стильними колекціями.

Ціна на художній ламінат залежить від бренду, товщини покриття та дизайнерського підходу. У будь-якій категорії можна знайти доступні рішення, а також моделі преміум-класу.

Купити модульний ламінат варто для великих залів, де краса підлоги буде максимально розкрита. Матеріал підбирають для віталень, просторих їдалень, кабінетів та приймальних. Гарно виглядає оздоблення у готельних комплексах. Увага варто приділити якості покриття, щоб зберегти оригінальний малюнок надовго.

Читати все