Ламінат 2-х смуговий

12 
12 

Виробники покриття для підлоги уважно ставляться до дизайну колекцій. Марки щороку пропонують нові стилістичні рішення, які допоможуть освіжити та зробити унікальним інтер'єр. Порівняно недавно бренди почали випускати багатосмуговий ламінат. Цей формат дозволяє експериментувати з оформленням внутрішнього простору, позбавитися від навмисної вивіреності та стерильності інтер'єру.

Актуальними стали колекції 2-х смугового ламінату. Такі серії є актуальними для матеріалу, що імітує дерев'яне покриття. У цьому випадку на одній ламінатній дошці є дві смуги різних відтінків. Покриття ще більше нагадує паркет. Строкатий дизайн, з використанням різних натуральних тонів, асоціюється з дорогими та екзотичними породами дерева.

Дизайнери рекомендують придбати 2-х смуговий ламінат тим, хто бажає обставити приміщення меблями з різних порід дерева, планує встановлення міжкімнатних дверей з натуральних матеріалів. Наявність кількох відтінків в оформленні підлоги дозволяє розширити можливості вибору плінтусів, поєднувати між собою предмети декору та інтер'єру різних порід дерева. Також такий вид підлогового покриття ідеально виглядатиме з однотонними меблями та монохромними стінами.

При виборі 2-х смугового ламінату в Києві рекомендуємо детально ознайомитися з фото колекцій, щоб уявити, як виглядатиме матеріал в інтер'єрі офісу або будинку.

Читати все