Магніти для штор

Магніти для штор

Прикраса штор: їх використання та ціни на магніти для штор

Інтернет магазин магнітів на штори надає величезний вибір цього виду товару. Представлений елемент декору має попит у покупців і це не дивно. Ефектна прикраса штор та портьєр просто не може залишитися непоміченою, а деталі цієї прикраси зовні нагадують справжні витвори мистецтва.

Зазвичай у магніта є дві деталі, виконані з дерева, металу або пластику, насаджені на магніт і з'єднані між собою стрічкою або шнуром. Ця прикраса здатна за лічені хвилини створити чудові драпірування на легкій тканині. Набагато менше часу у вас піде на його знімання.

Ціни на магніти для штор у Києві невисокі, вартість магніту на штори в Україні доступна кожному.

Види магнітів. Як купити магніти для штор правильно

Зазвичай зовнішній вигляд магнітів становлять брошки, кліпси, квіти з тканини і т. д. Саме тому магніт – незамінний предмет для пошитої штори на замовлення у Києві чи будь-якому іншому місті України. Останнім часом стали випускати магніти з додатковою функцією ароматизацією приміщення для тривалого пахощів кімнати.

Видів магнітів для штор безліч: від декорованих шпильок до підв'язок з тасьми.

Купити магніти для штор не буде для вас проблемою, а цінова політика на вироби настільки прийнятна, що ви точно не відмовитеся від цієї витівки і не проґавите можливість красиво декорувати ваше житло, без особливих зусиль і витрат.

Незвичайне застосування магнітів

Крім декорованих магнітів, що призначені для штор, існують ще магнітні штори на двері. Такі двері виглядають як прозора сітчаста тканина, яка обладнана магнітами. Такі двері кріпляться у дверях на двосторонньому скотчі або будь-якому іншому матеріалі. Магнітна двері стане незамінним помічників літній час, коли так хочеться насолодитися свіжим повітрям, але уникнути таких неприємних гостей, як мух, комарів та інших комах. Крім того, вона захистить ваше житло від раптового дощу та стане своєрідною перепоною для цікавості маленьких дітей та свійських тварин.

Діє вона так:

  • По внутрішніх краях штор розташовані магніти. Це може бути магнітна стрічка чи фіксатори;
  • Краї штори відкриваються під час проходження через двері, після чого щільно закриваються. Це відбувається завдяки дії магнітів;
  • Сітка пропускає з вулиці світло та повітря, але перешкоджає комахам та сміттю. Саме завдяки цьому магнітні двері встановлюють на дачах;
  • Дозволяє вашому коту або собаці безперешкодно залишати або заходити до приміщення;
  • Не заважає проникненню свіжого повітря, що дозволяє насолоджуватися вечірньою прохолодою, але в той же час позбавляє від компанії комах;
  • Конструкція досить компактна і займає мало місця під час перевезення.

Вибираючи магніти для штор, не забувайте, що цей елемент декору здатний прикрасити ваше житло. Саме тому так важливо правильно підібрати його, щоб не порушити загальну гармонію.

 

Приклади магнітів для штор

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все