Люверси для штор

Люверси для штор

Кращі аксесуари для штор у Києві та Україні.

Вибір ідеальних штор для вашої вітальні, спальні або кухні не обмежується пошуком відповідної моделі, підбором кольорової гами, стилю, тканин та оздоблення. Важливу роль в оформленні приміщення відіграють аксесуари для штор, серед яких:

  • люверси
  • магніти
  • бахрома
  • тасьма
  • шпильки та затискачі
  • кутаси
  • підхвати та багато інших деталей.

Вартість аксесуарів на штори у нашому магазині не перевищує середньоринкову ціну, крім того у нас ви можете замовити пошиття штор у Києві .

Що такие люверси і чим вони зручні

Люверси – кільця, призначені для кріплення штор до карнизу. Вони встановлюються в заздалегідь підготовлені отвори в шторі та можуть бути зняті та замінені на нові. На відміну від затискачів та гачків для штор, люверси є більш зручним та простим засобом для підвішування штор.

Люверси хороші тим, що при пранні штор вам не доведеться їх знімати, і, на відміну від інших популярних способів фіксації, вони дозволяють кріпити штору на карниз буквально одним рухом. Люверси не чіпляють і не рвуть волокна штори, як це часто буває з популярними раніше гачками. Крім того, ці аксесуари є ще й стильовим елементом оформлення, який можна підібрати під стиль штори, тим самим забезпечивши гарне драпірування.

У нашому інтернет-магазині представлені найкращі люверси та інші якісні аксесуари для штор оптом та в роздріб.

Як вибрати найкращі люверси

При покупці люверсів обов'язково варто враховувати товщину карнизу. Розмір люверса не повинен перевищувати його діаметр більш ніж у два рази, при цьому повинен вільно ковзати карнизом. Матеріал аксесуара (метал, пластик або дерево) найкраще вибирати відповідно до стилю приміщення, матеріалу та кольору штор і карниза. Найбільш популярні люверси з нержавіючої сталі та пластику, які можна прати. Дерев'яні також не мають обмежень щодо прання, але згодом вони можуть знебарвлюватися або змінювати форму, тому такі люверси бажано знімати на час прання. Геометрична форма цього аксесуара може бути оригінальною (не круглою, а багатокутною), як і в самого карниза.

У нас ви можете купити аксесуари для портьєр в Україні, вибравши найкращі люверси серед багатьох моделей у нашому каталозі. Кількість люверсів залежить від ширини штори та її легко розрахувати за формулою: (Ширина штори – 2*відстань першого люверса від краю)/відстань між люверсами. Остання величина може коливатися від 15 до 22 см залежно від густини тканини, діаметра люверсів і т.д. Часто величина виходить дробовою і її необхідно округлити у бік.

Ціни на аксесуари для штор в інтернет магазині дуже демократичні, а наш каталог надає найширший вибір люверсів на будь-який смак. Для замовлення штор та аксесуаром ви можете скористатися формою внизу або зателефонувати нам по телефону!

Приклади люверсів для штор

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все