Дизайнерські шпалери

Дизайнерські шпалери – це оздоблювальні матеріали преміального сегмента, які випускаються в обмеженій кількості або навіть в єдиному екземплярі на замовлення під інтер'єр конкретного приміщення. Ми пропонуємо купити дизайнерські шпалери у Києві від найкращих світових виробників з гарантією якості та 100% автентичності.

Особливості та переваги дизайнерських шпалер

Дизайнерські шпалери для стін – це один з небагатьох видів оздоблювальних матеріалів, до якого не застосовується термін «серійне виробництво». Кожна колекція таких шпалер – це справжній ексклюзив, який нерідко повністю виготовляється вручну або з мінімальною участю фабричного обладнання.

У складі полотен присутні не тільки вініл, папір або флізелін, але й різні додаткові матеріали. волокна льону, сушені рослини, кокосова койра, натуральний шовк, мармурова крихта і навіть коштовне каміння. Ці компоненти надають шпалерам нові фактурні рішення та ефектний зовнішній вигляд. Досить часто розпис кожного полотна відбувається вручну, тому навіть у рамках однієї колекції знайти два абсолютно однакові рулони просто неможливо.

Серед ключових переваг настінних шпалер можна виділити такі:

  • 100% ексклюзив.
  • Неповторні колірні та текстурні рішення, оригінальні поєднання різних матеріалів.
  • Можливість замовлення конкретного візерунка, палітри відтінків і додаткових елементів декору.
  • Створення індивідуального та єдиного у своєму роді інтер'єру.

Шпалери, виготовлені відомими дизайнерами-оформлювачами на замовлення. це продукція преміум класу із відповідною вартістю. Але якщо йдеться про створення індивідуального інтер'єру, то за наявності фінансових можливостей ціна не відіграватиме пріоритетну роль.

Щоб купити дизайнерські шпалери в Україні за оптимальною ціною, зателефонуйте нашим менеджерам для обговорення деталей замовлення або залиште онлайн заявку на сайті з контактами для зворотного зв'язку.

Читати все