Шпалери з вензелями

Як з'явився малюнок із вензелями на шпалерах?

Вперше вензелі з'явилися як великі літери в іменах аристократії. Гарне оформлення перших букв підкреслювало високий статус людини, приналежність до почесного роду. Такими символами прикрашали сімейні герби, печатки, родинні коштовності.

Вензелі складаються із завитків, рослинних елементів, стилізованих фігур. У малюнку переплітаються лінії, що робить принт складним та особливим. З відмінного фамільного знака вензель став частиною принту для тканин, оформлення інтер'єрів, шпалер. У сучасному дизайні мало хто згадує про таке старовинне значення символу. Але візерунки зберегли аристократичний характер в інтер'єрі.

Як підібрати шпалери з вензелями, малюнком дамаск, завитками?

Правильний вибір залежить від стилістики приміщення. Під час вибору звертайте увагу на функціональне призначення, освітленість. Подумайте, який настрій має бути в кімнаті.

Переваги класичних шпалер із вензелями:

  • сучасні моделі створюють із міцних матеріалів, які приховують недоліки стін;
  • це практичні полотна, які прослужать роками, не втративши яскравість малюнка та фону;
  • в каталозі «Світ Підлоги та Декору» представлені моделі різною фактурою: плоскою, рельєфною, із позолоченням або елементами тиснення;
  • малюнок обігрує гострі кути, нестандартне планування приміщення, легко поєднується з меблями;
  • універсальний принт для класичних та сучасних інтер'єрів.

Клієнти нашого інтернет-магазину шпалер підбирають моделі з вензелями для віталень, спалень, їдалень та передпокоїв. Малюнок підкреслює смак власників квартири чи будинку, робить інтер'єр дорогим та вишуканим.

Як замовити шпалери в Україні?

Купити якісні шпалери може кожен українець незалежно від місця проживання. Достатньо вибрати модель на сайті mirpola-dekora.com.ua. Ви можете оформити замовлення через кошик або, зв'язавшись з менеджерами. Фахівці допоможуть знайти моделі за кольором та малюнком, порекомендують матеріал та зручні розміри. Доставляємо шпалери поштовими службами по всій Україні.

Читати все