Шпалери з візерунками

Шпалери з візерунками – класика у світі кімнатного інтер'єру. Жодна квартира чи будинок не обходиться без візерункових шпалер і це виправдано, адже завдяки своїй оригінальній фактурі та безлічі варіацій орнаменту вони підходять для будь-якого приміщення: спальні, вітальні, передпокою чи кухні. Шпалери з візерунками відмінно поєднуються з багатьма стилями та роблять інтер'єр ненав'язливим та гармонійним.

Варіації шпалер з візерунками

Найчастіше для оформлення стін квартир використовують шпалери із візерунками приглушеного пастельного відтінку. Однак і яскраві кольори чудово вписуються в інтер'єр при правильному підборі тону меблів та аксесуарів. Візерунки на шпалерах бувають різними за стилем: це може бути геометричний або квітковий орнамент, завитки, абстракції, візерунки в стилі бароко, ампір та ін. Серед багатьох варіантів кожен зможе знайти щось на свій смак. Крім того, шпалери бувають з текстурою або гладкою поверхнею.

Як скоригувати приміщення за допомогою шпалер

Правильно підібрані шпалери зорово підвищують приміщення. Світлі шпалери з дрібними орнаментами чудово створюють візуальне відчуття розширення простору. У той час як великі візерунки темних відтінків можна використовувати лише для дизайну кімнат з великою площею. Вертикальні орнаменти допоможуть зробити стелі в квартирі вищими, а горизонтальні – зроблять приміщення довшим. Вони можуть бути чудовою прикрасою акцентної стіни або займати поверхню всіх стін.

Купити шпалери з візерунками

Купити якісні шпалери з візерунками з останніх колекцій від перевірених та надійних виробників з Англії, Франції, Італії, Німеччини та інших країн можна в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Кваліфіковані співробітники допоможуть зробити правильний вибір та зорієнтують останні тенденції інтер'єру. Широкий асортимент та відмінні ціни на шпалери з візерунком повністю задовольнять навіть найвибагливіших покупців!

 

Читати все