Шпалери з тваринами

1234 
1234 

Досягти особливого ефекту при оформленні житла можна, якщо обклеїти вітальню, спальню, дитячу або кабінет шпалерами з тваринами, птахами або іншими красивими представниками фауни, наприклад, яскравими та витонченими метеликами. Зображення природи здатне оживити навіть найнудніший інтер'єр і, залежно від характеру тварини, викликати певний емоційний настрій: від філософського спокою до концентрації сил та впевненості у собі.

Найкраще підійдуть шпалери для стін із тваринами для стін кімнати, оформленої в стилі класики чи мінімалізму, модерну чи кантрі. При цьому зовсім не обов'язково обклеювати все приміщення: достатньо виділити одну із стін або її частину, створивши ефект декоративного панно.

Найбільш популярні сюжети

  1. Шпалери на стіну з дикими/екзотичними тваринами чудово підійдуть для вітальні, кабінету та навіть дитячої кімнати, де оживлятимуть та урізноманітнюватимуть обстановку. Головне, щоб зображення тварини викликало виключно позитивні емоції і (особливо актуально для дитячої) не несло навіть натяку на агресію.
  2. Шпалери з тваринами – ідеальний варіант для стін будь-якої кімнати. Найчастіше це милі зображення собак та котів, які уособлюють комфорт та затишок, дружнє тепло та розташування.
  3. Птахи вносять в інтер'єр певну нотку орієнталістики, тому найбільш доречні в кімнаті, оформленій у класичному стилі.
  4. Метелики – спокій та мрійливість. Оформіть шпалерами з їх зображенням спальню або куточок для відпочинку у вітальні – та повноцінний релакс вам забезпечений.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені різноманітні шпалери для стін з тваринами за дуже привабливими цінами. Замовте будь-який варіант, а ми забезпечимо його доставку в будь-яке місто України.

Читати все