Шпалери для хлопчика

Правильно підібрані шпалери для хлопчика здатні перетворити дитячу кімнату на окремий яскравий світ для дитини, де він почуватиметься максимально комфортно та затишно. В онлайн каталозі на нашому сайті представлений великий вибір шпалер для дітей, що дозволяє легко підібрати відповідний варіант декоративного оздоблення з урахуванням віку дитини та її індивідуальних уподобань. Ми пропонуємо купити шпалери в дитячу для хлопчика від відомих вітчизняних та європейських виробників за найкращими цінами.

Особливості вибору шпалер для хлопчика

Один з ключових критеріїв вибору підходящих шпалер до дитячої кімнати хлопчика – це вік дитини та її захоплення. Дизайнери рекомендують дотримуватися таких критеріїв:

  • Шпалери для хлопчика дошкільного віку мають бути яскравими та веселими. Найкращим рішенням стануть казкові герої, а також виключно «хлопчаки» сюжети – машинки, кораблики, літаки.
  • Шпалери для хлопчика 7 років повинні викликати в дитини інтерес до пізнання світу. Дуже добре себе зарекомендували тематичні композиції на тему космосу та роботів, хоча вони ділять пальму першості з улюбленими мультиплікаційними персонажами.
  • Шпалери для хлопчика 10 років і більше вже повинні повною мірою враховувати захоплення дитини, а також ефективно ділити простір дитячої кімнати на зони відпочинку та навчання. Залежно від хобі підлітка кімната може бути оформлена в східному стилі (для шанувальників єдиноборств), мати елементи стилю хай-тек або мінімалізм. Останній варіант передбачає однотонні неяскраві поверхні, на яких виділятимуться постери та різні плакати.

Підліткові шпалери для хлопчика повинні відповідати всім стандартам екологічної чистоти та безпеки матеріалів, що використовуються. Одним із найкращих рішень вважаються стандартні паперові полотна або шпалери на флізеліновій основі. Не варто забувати також про практичну сторону вибору шпалер для хлопчика-підлітка. вони повинні мати високу стійкість до зносу, а також бути вологостійкими, що полегшить догляд за стінами.

Щоб купити шпалери для підлітка-хлопчика, оформляйте онлайн замовлення через сайт або зв'яжіться з нашими консультантами в телефонному режимі.

Читати все