Шпалери абстракція

Шпалери «абстракція» – мабуть, найуніверсальніший варіант для оформлення інтер'єру.

Мікс геометричних фігур – кругів, кривих, кутів та зигзагів, невеликі та великі плями, стилізовані зображення кольорів та візерунки, розташовані хаотично та згідно правил симетрії, – не перерахувати все, що пропонує нам дизайнерська фантазія. Додайте сюди різноманітність кольорів та відтінків, здатних задовольнити будь-який смак, підкреслити настрій та загальний стиль кімнати.

Купити шпалери на стіну «абстракція» – отже, порівняно малими засобами створити ефектний та оригінальний дизайн свого житла. Оскільки абстрактний малюнок дає можливість вільно варіювати інші елементи декору, радимо його всім, хто любить часто привносити новизну в навколишній простір.

«Абстракція»: як за допомогою шпалер створити настрій та неповторний декор

Основна «родзинка» шпалери з малюнком абстракції – використання яскравих і незвичайних форм або навмисне простих, але дуже витончених рішень. Такий характер малюнка та відповідна колірна гама здатні реально впливати на психоемоційний стан людини, яка знаходиться у приміщенні. Тому, вибираючи шпалери «абстракція» на стіну обов'язково слід враховувати, який настрій ви плануєте зробити домінуючим у тій чи іншій кімнаті. Наприклад, кольори:

  • червоний та помаранчевий стимулюють активність та дію;
  • блакитний і сірий – заспокоюють;
  • рожевий налаштовує на романтичний лад;
  • жовтий та ніжно-зелений створюють відчуття затишку та домашнього тепла.

Щодо характеру малюнка, то:

  • стримана геометрія, легкі завитки, флористичні мотиви об'єктивно налаштовують на релакс;
  • вигнуті лінії та форми у вигляді крапель створюють певну динаміку, природну легкість та свіжість;
  • стилізовані зображення дерев, квітів та фруктів чудово підходять для кухні або їдальні.

Щоб досягти потрібного ефекту, не обов'язково обклеювати всі стіни. достатньо зробити акцент, виділивши певну зону.

Також слід пам'ятати, що шпалери «абстракція», особливо темних тонів, можуть візуально звузити простір кімнати, тому не рекомендується використовувати їх для тісних приміщень, наприклад передпокою.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір малюнків та кольорових гам шпалер «абстракція», які можна купити з доставкою в будь-яке місто України.

Читати все