Шпалери в смужку

Шпалери в смужку актуальні завжди. Цей умовно простий та нехитрий малюнок

може надати дизайну будь-якої кімнати оригінальність та динамічність. Але найбільшою мірою популярність смугастих шпалер зумовлена здатністю візуально розширювати, звужувати, поглиблювати простір і створювати ефект більш високої або навпаки низької стелі.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір «смугастих» шпалер, купити які з доставкою по Україні можна за доступною ціною.

«Смужка»: традиційна та незвичайна

Шпалери з малюнком «смужка» активно використовуються дизайнерами для створення оригінального інтер'єру будь-яких приміщень – від спальні до барного куточка у їдальні. «Смужка» застосовна і до будь-якого стилю:

  • для класичного можна використовувати широкі не контрастні смуги приглушених відтінків або чергуються з візерунком, що повторюється;
  • для поп-арт підійде поєднання смуг різної ширини яскравих кольорів;
  • мінімалістичну концепцію підкреслять суворі чіткі смуги, у тому числі із 3D-ефектом.

Якщо вам, в принципі, подобаються шпалери в смужку, але ви не наважуєтеся їх купити, оскільки малюнок здається занадто різким для очей, є безліч подібних варіантів: наприклад, хвилеподібні вертикальні / горизонтальні лінії, імітація ліній деревної дошки, кори, ниток та візерунків тканини та інших подібних фактур.

Настінні шпалери у вертикальну смужку

Якщо обклеїти ними стіни кімнати, виникне оптична ілюзія вищої стелі. ефект, що виявиться позитивним для більшості квартир типової забудови. Щоправда, стіни здаватимуться вже, ніж насправді. Щоб уникнути цього, можна використовувати «смугасті» шпалери тільки для однієї зі стін або вибрати візерунок з чергуванням вузької та широкої або «розмитої» смугою.

Дуже оригінально будуть виглядати комбінації вертикальних, горизонтальних та смуг, розташованих під кутом в 45°.

Куди варто купити «смугасті» шпалери з горизонтальним малюнком

Шпалери в широку горизонтальну смужку – ідеальне рішення для стін невеликої кімнати з високою стелею, адже так вона здається значно ширшою. За бажанням, можна зробити зорово ширшою лише одну зі стін або виділити певну ділянку, комбінуючи шпалери в смужку з однотонними і навіть візерунчастими.

У будь-якому випадку, використання шпалер у смужку дозволяє створити індивідуальний дизайн для кожного приміщення, використовуючи як оптичні ефекти, так і власну фантазію.

 

Читати все