Вінілова плитка Loc Floor (Лок Флор), Бельгія

Вінілова підлога Loc Floor від бельгійського виробника  — це поєднання доступної ціни та найвищої якості. Бренд спеціалізується на випуску покриття для підлоги, тому матеріал має унікальні характеристики, завдяки яким його можна використовувати вдома. Покриття не потребує спеціального догляду, при цьому зберігає презентабельний вигляд роками.

Чому варто купити вінілову плитку Loc Floor у Києві?

Перевага для покриття будинку:

  • Екологічно чистий матеріал, безпечний для довкілля та здоров'я людини.
  • Замкове з'єднання, яке забезпечує швидке та надійне зчеплення плитки між собою. Значно прискорюється монтаж.
  • Якісний дерев'яний принт з урахуванням сучасних трендів. Є моделі з яскраво вираженою текстурою, яка підкреслює стиль та характер інтер'єру.
  • Матова поверхня, на якій не накопичується пил. А ще таке покриття наголошує на красі друку.
  • Міцне покриття, стійке до стирання, подряпин та механічного впливу. Матеріал виглядатиме красиво за будь-якої інтенсивності використання.

Вся вінілова плитка Loc Floor має 32 клас стираності. Рекомендуємо використовувати її як у спальнях, так і в приміщеннях з високою прохідністю, наприклад, у передпокої. Ви можете підібрати відтінок та малюнок для будь-якого інтер'єру. Імітація підлоги під дерево є актуальною як для сучасних, так і традиційних стилів.

Захисний шар в 0.4 мм убереже вінілову підлогу від подряпин, вм'ятин, впливу прямих сонячних променів. Навіть через кілька років покриття буде виглядати так само свіжо, як і при покупці в магазині «Світ Підлоги та декору».

Читати все