Вінілова плитка Wineo (Вінео), Німеччина

1234 
1234 
Вініл Wineo у виставковому залі

Німецький бренд Wineo славиться неперевершеною якістю продукції. Компанія існує понад 30 років, випускаючи продукцію для ремонту приватних будинків, квартир та офісів. Особлива увага приділяється контролю якості. Вінілова плитка Wineo проходить через 7 етапів контролю. Тому можливість заводського шлюбу зведена до мінімуму.

Вінілова підлога Wineo призначена як для заміських будинків, міських квартир, так і для офісних приміщень. ПВХ плитку можна використовувати для ванн, санвузлів, кухонь та балконів. Вона не боїться підвищеної вологості та контакту з водою. У моделей є спеціальний шар Aqua-Protect, завдяки якому вони вологостійкі.

Чому варто купити вінілову плитку Wineo?

Підлога німецьких виробників — це завжди висока якість. Але в чому воно полягає в умовах експлуатації:

  • Стійкість до зношування. Покриття не втратить зовнішній вигляд від взуття, меблів, гострих предметів або обладнання на коліщатках.
  • Швидкий монтаж підлог, особливо моделей із замковим типом з'єднання.
  • Високий рівень міцності. Падіння предметів з висоти не зашкодить плитці.
  • Простий та швидкий догляд. Матеріал має меламіновий шар, завдяки якому пил та бруд не накопичуються на поверхні.
  • Шумо-і  теплоізоляція.
  • Вінілової плиткою Wineo приємно ходити навіть босоніж.

Усі колекції виготовляються в Німеччині та відповідають високим європейським та німецьким стандартам. Вінілова плитка, що постачається в Україну, безпечна для здоров'я дорослих і дітей.

Як вибрати вінілові підлоги Wineo у Києві?

На сайті «Світ Підлоги та декору» німецький бренд представлений у 6 колекціях. Є серії під дерево та камінь, стандартного та великого розміру. Компанія пропонує широку палітру відтінків: 15 кольорів під натуральні матеріали. Покриття не вигоряє під впливом ультрафіолету.

Є тонкі плитки товщиною 2 мм для підлоги в будинку або квартирі, а також надійніші 4.5 мм для приміщень з високою прохідністю. Захисний шар покриття 0.3 мм, що забезпечує хорошу зносостійкість.

Читати все