Вінілова плитка IVC, Бельгія

123 
123 
Винил IVC в выставочном зале

Бельгійський бренд підлогового покриття IVC — це один з надійних та перевірених виробників вінілової плитки. Компанія створює матеріали для офісних, торгових, готельних та житлових приміщень. Цей напрямок створено 1997 року. А сам бренд входить до групи компаній Mohawk Industries, Inc, яка має 130-річний досвід роботи з покриттям для підлоги.

Вінілова плитка IVC — одна з найкращих продукцій у Європі. Продукція бренду відноситься до класу люкс. Плитка АйВіСі пропонує достаток відтінків, великий асортимент форматів та колекцій на будь-який гаманець.

Переваги ПВХ плитки IVC:

  • Довговічність. Таке покриття для підлоги прослужить багато років, зберігаючи презентабельний вигляд і не вимагаючи ремонту.
  • Стійкість до високої вологості. Матеріал можна використовувати у ванній, кухні, просторах з басейном та іншими відкритими джерелами води.
  • Міцність. Вінілова плитка з Бельгії рекомендована для приміщень з високим навантаженням та інтенсивною експлуатацією — ресторанів, готельних комплексів та офісів.
  • Високе звукопоглинання. Матеріал поглинає звуки, тому під час ходьби, падіння предметів не виникає зайвого шуму.

Плитка з вінілу IVC легко укладається, не вимагаючи спеціальних знань та навичок. В асортименті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» представлені колекції бренду IVC із деревним декором. Покриття імітує природні лінії та фактуру натурального дуба, завдяки чому органічно вписується в сучасний та класичний інтер'єр.

Читати все