Вінілова плитка Tarkett (Таркетт), Німеччина

12 
12 
Вініл Stonehenge у виставковому залі

Вінілова підлога Tarkett — це сучасний вид покриття для підлоги від сербського виробника. Такий матеріал є довговічним, міцним і виглядає максимально естетично у традиційних та сучасних інтер'єрах.

Чому варто купити вінілову плитку Tarkett?

Плитка з вінілу Таркет має більшу міцність, ніж ламінат та лінолеум. Тому таке покриття для підлоги прослужить значно довше. При цьому ціна на ПВХ плитку доступна кожному українцю.

Переваги Tarkett:

  • Зносостійкість. Матеріал менше схильний до механічних пошкоджень і стирання.
  • Шумоізоляція. Поглинає звуки від ходьби, падіння предметів, ударів.
  • На поверхні не залишиться слідів від каблуків чи ніжок меблів.

Сербський виробник зробив плитку зі спеціальною системою Tarkett Click, що полегшує та прискорює процес монтажу покриття для підлоги.

Товщина робочого шару — 0.3 мм, що забезпечує надійний захист від ультрафіолету та механічних впливів. Завдяки шару, що стабілізує, матеріал не розтягується з часом, тому  покриття для підлоги не ходитиме хвилями.

Під час виробництва не використовують токсичні компоненти. Плитку ПВХ виготовляють на основі полімеру, який застосовують у медицині та харчовій промисловості. Продукція має сертифікат, що підтверджує безпеку матеріалу здоров'ю людей. Таке покриття можна використовувати як вдома, так і в офісі.

Колірна гамма вінілової плитки Tarkett в Україні представлена понад 30 відтінками під дерево, камінь та абстракцію. Завдяки різноманітності дизайну матеріал можна використовувати для оформлення приміщень у класичних чи сучасних стилях.

Читати все