Вінілова плитка Quick Step (Квік Степ), Бельгія

Вініл Quick Step у виставковому залі

Вінілова плитка Quick Step – це продукція бельгійської компанії UNILIN, яка займається випуском різних покриттів для підлоги з 1990 року. Вінілові підлоги відповідають усім екологічним нормативам ЄС, відрізняються високим рівнем якості, простотою укладання та довговічністю.

Модельний ряд вінілової підлоги Quick Step

На вітчизняному ринку представлений широкий асортимент плитки Квік Степ, яку виробник випускає у трьох основних колекціях:

  • Ambient – надміцне покриття для підлоги з декорами під мармур, сланець і мінеральну крихту різних кольорів. У колекції представлено два варіанти виконання – Click (плитка із замковим кріпленням) та Glue (укладання за допомогою клею).
  • Balance – традиційна кварцвінілова плитка з високою стійкістю до зношування. Декори стилізовані під натуральну деревину (переважно дуб) у широкій палітрі відтінків. Можливість укладання на клей (серія Glue) та за допомогою замкових кріплень (серія Click).
  • Pulse – прямокутна плитка зі збільшеною довжиною для стильних інтер'єрів із замковим кріпленням. Як декор використовується імітація натуральної деревини різних порід і забарвлень.

Доступна ціна плитки Quick Step, високий рівень зносостійкості та вишуканий зовнішній вигляд дозволили цим вініловим підлогам стати одним із лідерів серед підлогових покриттів у своєму класі.

Відмінні риси плитки Квік Степ

Вінілова підлога Quick Step має масу переваг, які вигідно відрізняють її від конкурентів:

  • Підвищена стійкість до стирання, механічних пошкоджень та інших впливів.
  • Широкий асортимент декорів для класичних та сучасних інтер'єрів.
  • Поверхня тепла і приємна на дотик, тому підлогою комфортно ходити босоніж.
  • Запатентована система замків Uniclic Multifit дозволяє робити швидке укладання покриття без використання клею та додаткових інструментів.
  • Високі звукоізоляційні якості, зокрема зниження рівня ударних шумів.

Щоб купити плитку Quick Step за найкращими цінами з гарантією виробника, оформлюйте замовлення онлайн або телефонуйте нашим фахівцям за вказаними телефонами.

Читати все