Вінілова плитка LG, Ю. Корея

12 
12 
Вініл LG у виставковому залі

Новим підлоговим покриттям, яке створено із застосуванням останніх високотехнологічних продуктів, є вінілова плитка LG Chem. Кварц вінілова плитка виготовляється для приміщень з високою прохідністю, тому найчастіше використовують у школах, лікарнях, складах і т.д. Головними перевагами цього лінолеуму є висока стійкість до зносу та зручність укладання.

Купити лінолеум LG Chem можна у трьох основних варіантах:

  1. LG Decotile створений з міцного вінілу та подрібненого природного каменю. Це дозволяє досягти точного малюнка природних матеріалів та забезпечити високі показники міцності.
  2. LG Supreme має спінену основу, це дозволяє досягти хороших теплозахисних властивостей і м'якості при ходьбі. Спеціальна підкладка захищає його від розривів та розтягувань.
  3. Лінолеум LG Chem моделі Rexcourt є професійним покриттям для спортивних майданчиків. Він стійкий до ударів та забезпечує гарну звукоізоляцію.

Незалежно від моделі, ціни на вінілову плитку LG Chem завжди успішно конкурують з іншими провідними виробниками. При цьому пропонується найвища якість та надійність.

Лінолеум LG Chem від передчасного зношування захищений спеціальним шаром товщиною 0,7 мм. Цей факт сприяє тому, що його широко використовують для укладання в приміщеннях з високою прохідністю. Укладати цей лінолеум просто також завдяки виконанню – він виготовляється в рулонах 20-метрової довжини шириною 2 мм. Саме таке виконання найбільш вигідне як з точки зору монтажу, так і зручності транспортування. Вінілова плитка LG Chem запропонована у багатьох кольорах, серед яких є навіть імітація натуральної деревини та каменю. Саме практичністю та багатством асортименту порозуміються вражаюча популярність цього лінолеуму.

 
 

 

Читати все