Переваги LG Chem

Довговічність LG Chem

переваги LG Chem

Унікальний багатошаровий склад, розроблений вченими в науково-дослідному центрі LG Chem, забезпечує вініловій плитці наддовгий термін служби. Верхній захисний шар плитки витримує 10 мільйонів кроків без втрати кольору та якості. Спеціальний захисний "UV'-шар оберігає малюнок від знебарвлення. Вінілова плитка "LG" стійка до впливу вогню, побутових хімікатів, має звукоізолюючі властивості, не ковзає, антистатична. Стабільність характеристик забезпечується новітнім рівнем виробництва, сертифікованим за стандартом ISO.

Екологічна чистота LG Chem

Ми можемо з упевненістю стверджувати, що у світі вінілових покриттів немає екологічно чистішого матеріалу, що підтверджується результатами випробувань. З 32 шкідливих хімічних речовин, необхідних при виробництві традиційних вінілових покриттів, 28 не виявлено , а за рештою чотирьох - показники менші за допустиму норму в середньому в 100 разів!

Естетичність LG Chem

переваги LG Chem

Універсальні вінілові покриття LG Chem Decotile досконало повторюють найрідкісніші, дорогі види мармуру, граніту, дерева. Різноманітність кольорів та відтінків (94 види), пропонованих виробником, ставить перед споживачем лише одну проблему – вибору. Вінілова плитка легко ріжеться, що дозволяє створювати на підлозі, стінах будь-який малюнок, а широкий вибір кольорів та відтінків дає можливість знайти оптимальне естетичне рішення при розробці дизайну будь-якого інтер'єру.

Універсальність LG Chem

Вінілова плитка LG Chem з успіхом може застосовуватися як на підлогах, так і на стінах. Наявність різних типів поверхонь (глянсова, шорстка, матова) дозволяє підкреслити солідність, презентабельність офісу, створити затишок та комфорт у житловому приміщенні. Вінілова плитка "LG Chem" має достатній рівень еластичності, що дозволяє застосовувати її на різних кривих площинах.

Практичність LG Chem

Особлива композитна структура плитки зводить зусилля догляду за нею до звичайного вологого або сухого прибирання. Плитка має високу стійкість до появи плям, не боїться вологи, не схильна до деформації та руйнування в місцях стикування. Також у плитці поєднується ряд унікальних властивостей, таких як: відсутність "ефекту підлоги, що гримить", стійкість до точкових ударів. Має амортизуючі та теплоізоляційні властивості.

Спектр застосування універсальної вінілової плитки "LG Chem DECOTILE" найширший:
- від аеропортів, торгових центрів, ресторанів, банків, установ, лікарень та шкіл до будь-яких житлових приміщень.

Для встановлення даного матеріалу не потрібне застосування спеціального обладнання. Матеріал укладається стик у стик, без проміжків, і має зовнішній вигляд монолітної безшовної підлоги.