SPC плитка Stonehenge (Стоунхендж), Китай

Вініл Stonehenge у виставковому залі

Надійне покриття для підлоги Stonehenge доступне в нашому магазині «Світ Підлоги та Декору» у Києві. Це відмінна альтернатива ламінату та лінолеуму у заміському будинку чи міській квартирі. Для оформлення підібрано традиційні принти під дерево та камінь. Чіткий малюнок та натуральні відтінки підкреслять красу інтер'єру. Є моделі вінілової плитки під мармур.

У чому переваги SPC підлоги Stonehenge?

Ви можете сміливо вибрати цей матеріал для будь-якої кімнати, тому що:

  • Плитка стійка до високої вологості, спеціальний захисний шар не дає воді просочитися в структуру та змінити форму покриття, підлога завжди буде рівною та зберігати свої розміри.
  • Матеріал зносостійкий. На поверхні не тільки не з'являться вм'ятини, а й порізи, проколи. Покриття справді стійке до механічних впливів.
  • Продукція марки сумісна з теплою підлогою.
  • Можна укладати підлогу без порогів, зазорів та розривів. Плитка стабільна у розмірах протягом усього терміну експлуатації.
  • Жодних добавок та токсичних домішок. Матеріал є безпечним для здоров'я людини.

Вінілова підлога Stonehenge легко мити. На них не накопичується пил.

Всі моделі представлені в каталозі, мають клас зносостійкості 33, а захисне покриття товщиною 0.5 мм. Завдяки цим значенням ви можете стелити плитку навіть у місцях вашої квартири, що не проходять, не боячись, що покриття швидко втратить вигляд.

Читати все