Вінілова плитка Nox (Нокс), Пд. Корея

Виробник Nox є одним із провідних постачальників сучасних підлогових покриттів. Південнокорейський бренд відомий високою якістю продукції, яка задовольняє високі запити європейських споживачів.

Чому варто купити вінілову плитку Нокс?

Корейський виробник дотримується високих стандартів якості та екологічності продуктів. Матеріали не виділяють токсичних речовин, їх можна використовувати у будинках та квартирах. Висока якість друку дозволяє досягти точного малюнка, що візуально імітує натуральну дерев'яну дошку.

Переваги вінілової підлоги Nox:

  • зносостійкість, витримує середні навантаження, які притаманні житловим та офісним приміщенням;
  • замковий тип з'єднання, що спрощує монтаж матеріалу, а також робить щілини герметичними;
  • водостійкість, завдяки чому матеріал використовують у ванній, приміщеннях з басейном та інших місцях із високою вологістю.

У колекції представлена вінілова плитка під дерево. Підібрані популярні та шляхетні породи: дуб, горіх, клен, ясен, гевея. Є світлі вінілові підлоги та темні. Завдяки якісному підходу до дизайну поверхні кожен покупець зможе зробити свій будинок чи офіс оригінальним, стильним та зручним.

Де купити вінілову плитку Nox в Україні?

«Світ Підлоги та Декору» пропонує українцям продукцію провідних брендів із усього світу. Корейська вінілова підлога — це якісно, практично та красиво. Матеріал поєднує в собі переваги лінолеуму та ламінату, пропонуючи покупцям сучасне рішення для ремонту. За допомогою плитки легко оновити покриття для підлоги за пару днів, не докладаючи великих зусиль.

Читати все