Вінілова плитка Moduleo (Модулео), Бельгія

123 
123 

Бельгійська вінілова плитка для підлоги

Продукція, що випускається в Євросоюзі для ремонту житлових і громадських приміщень, проходить дуже жорсткий контроль якості за багатьма параметрами. Купуючи вінілову плитку Moduleo, можна бути впевненими і в її безпеці щодо виділення хімічних речовин, і за показниками електропровідності. Міцність забезпечується багатошаровою структурою кожної одиниці та збільшеним захисним покриттям (0,55 мм).

Такі підлоги, виготовлені в Бельгії, ідеально підійдуть в Україні як для кафетерію чи аптеки, так і для домашніх приміщень (кухні, санвузли, басейни, вітальні). Абразивні частинки, що приносяться на взутті, не впливають на зовнішній вигляд – малюнок надрукований під прозорим захисним шаром, а він стійкий до витирання. Підтримувати чистоту підлоги також просто – звичайного вологого прибирання достатньо, щоб вінілова плитка Модулео стала як нова.

Технічні дані вінілової плитки Модулео

Виробник вінілової плитки Moduleo, однойменна бельгійська фірма, випускає два типи покриттів для підлоги. Різниця не тільки у товщині (2,5 мм та 4,5 мм) чи дизайні, а й у розмірах. Розширений асортимент у типорозмірі 1320x196х2, 5 мм – 10 позицій. Більш товста плитка має параметри 1316х196х4,5 мм, але захисний шар тонший (0,4 мм).

Крім того, відрізняються:

  • Щільність та вага – 5 кг/м² та 14 кг/м ;
  • Кількість одиниць в упаковці – 7 та 14 шт;
  • Площа у готовому вигляді – 3,62 м² та 1,76 м².

Більш потужний варіант має фаску для укладання «у замок», тонкі плитки клеяться на основу. Звичайно, різна ціна у двох типів продукції.

Купити плитку Модулео у Києві

Замовити вінілову плитку Moduleo в компанії «Світ Підлоги та Декору» можна або приїхавши в магазин, або зателефонувавши нам за наведеними нижче телефонами. Це покриття для підлоги оформлене в стилі дубової дошки різних сортів і відтінків. Без пильного розглядання чи обмацування не відрізнити від справжнього дерева.

В інтернет-магазині ви зможете наперед визначити потрібний вам вигляд. Діє онлайн-підтримка у робочі дні. Жителям Києва доступна виставкова зала. Телефонуйте, приїжджайте та купуйте.

Читати все