Вінілова плитка Balterio (Балтеріо), Бельгія

123 
123 

Особливості вінілової плитки Balterio

Відомий європейський бренд славиться своєю європейською якістю, що є гарантією довговічності та високої якості. Якісну вінілову плитку Balterio відрізняє стильний дизайн, а також його експлуатаційні якості дозволять використовувати дане покриття для підлоги протягом довгого періоду.

Вінілова плитка Balterio у виставковому залі

У нашому інтернет-магазині, ви знайдете найширший вибір вінілової плитки Balterio за вигідною ціною у місті Київ.

Вінілове покриття бельгійського виробника стійке до різного роду механічних пошкоджень, на поверхні плитки не з'являються потертості та подряпини завдяки його багатошаровості.

Вінілова підлога має досить хороші звукоізоляційні здібності, також її легко укладати самостійно, навіть якщо раніше у вас не було такого досвіду. Одними з головних переваг вінілової плитки Balterio, яку можна купити в магазині Світ Підлоги та Декору, є вологостійкість матеріалу, екологічні властивості та висока удароміцність.

Тип укладання вінілових плиток може бути, як клейовим, так і із замковим механізмом. Через свою схожість із ламінатом, замкова вінілова плитка отримала свою назву «вініловий ламінат».

Дизайн вінілової плитки

У нас представлений найширший вибір дизайну вінілової плитки Balterio у Києві.

На сьогоднішній день досить популярне використання вінілового покриття для підлоги, так як воно має схожість з дерев'яним покриттям. Такі підлоги доречно виглядатимуть і не відрізнятимуться від паркетного покриття, завдяки розмаїттю палітри кольорів і досить великого вибору імітацій різного виду структур.

Колірне рішення вінілової плитки чудово буде поєднуватися з різною структурою та оздобленням стін.

Купити вінілові підлоги Balterio в натуральних, стриманих коричневих або сірих тонах у нашому інтернет-магазині.

У магазині Світ Підлоги та Декору, ви знайдете вінілову плитку у найширшій колірній палітрі та найвигідніші ціни в Україні.

Читати все