Штори-ролети Плісе

Плісе

Бажаєте створити у приміщенні ексклюзивний вигляд і не знаєте, чого розпочати? Придбайте дивовижні ролети пліссе, які стануть особливою особливістю інтер'єру вашого будинку.

Ролетні штори нового покоління

Ексклюзивно виглядають віконні покриття, тканинне полотно яких складено в гармошку. За допомогою приводного механізму, це може бути ланцюжок або електронна система з пультом, штори пліссе можна стискати і опускати.

Поліестерова тканина, що використовується для виробництва ролетів пліссе, може бути найрізноманітнішого виду:

  • щільна та тонка;
  • світла та темна;
  • однотонна та різнокольорова.

Як на віконних, так і дверних отворах плісироване диво може виглядати окремою картиною, що ідеально вписується в інтер'єр приміщення. За бажанням легко підібрати ролети з виглядом будь-якого міста чи натюрморти, на них можна зобразити морський пейзаж чи китайські ієрогліфи, фото тваринного чи мультяшного героя.

Фото штори пліссе, представлені на сайті інтернет – магазину «Світ підлоги та Декору» не залишать байдужими найвибагливіших покупців, задовольнивши смаки дорослих та дітей, які будуть у захваті від цієї нововведення.

Ролети пліссе у дитячій замінять жалюзі та гардини, створять особливий світ у кімнаті, що відповідає пріоритетам дитини.

За необхідності закрити нішу або створити окрему зону в кімнаті, ролетні штори, підібрані в тон меблів, шпалер, віконних завіс ідеально впишуться в інтер'єр приміщення.

Ціни на тканинні пліссі формуються в залежності від розмірів полотен, приводного пристрою, виду тканини та наявності короба.

Купити ролети плісе в Києві можливо з найвіддаленіших місць України, достатньо вибрати модель ролетів плісе, виміряти розмір отвору та залишити замовлення на сайті магазину «Світ підлоги та Декору». Протягом тижня штори пліссе будуть доставлені до вашого населеного пункту.

Приклади пліссе

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все