Вінілова плитка 41 клас

Де використовують вінілову плитку 41 класу?

Клас стирання — це важливе значення при виборі покриття для підлоги. Цей параметр використовують і позначення моделей вінілової плитки. Один матеріал створюють для побутового використання, інший — для комерційних приміщень, третій — для виробничих площ.

41 клас вінілової плитки призначений для приміщень, де ремонтують та виробляють електроніку, елементи точної механіки. Матеріал витримує щоденне навантаження на підлогу, але при цьому призначений для площ з мінімальною прохідністю, де не використовують візки та інші технічні засоби пересування.

Вінілова плитка 41 класу має захисний шар завтовшки 0,4 мм. Цього достатньо для приміщень, призначених для ремонту та виробництва з низькою інтенсивністю використання підлоги. Для складських приміщень цей варіант вінілової плитки не підійде, причому слідів від невеликого навантаження від взуття або легких меблів не залишається.

Де купити вінілову плитку для виробничих приміщень?

Для підлоги у виробничому приміщенні варто вибрати вінілову плитку 41-43 класу. До переваг матеріалу відносять:

  • швидкий монтаж, простий догляд, невибагливість в експлуатації;
  • міцне полотно, розроблене для виробничих приміщень;
  • широкий вибір дизайну;
  • стійкість до високої вологості, миючих засобів, перепадів температур.

Плитка ПВХ 41 класу — це універсальне рішення для підприємств Києва та інших міст України. Якісний матеріал прослужить довго, не вимагаючи швидкої заміни чи ремонту покриття для підлоги. «Світ підлоги та Декору» пропонує якісні та сучасні матеріали від провідних виробників Європи та Азії, завдяки яким робочий простір виглядатиме чисто та акуратно.

Читати все