Вінілова плитка 43 клас

Підлогове покриття для складу та цеху

«Світ підлоги та Декору» — це інтернет-магазин підлогових покриттів для дому, офісу та виробничого цеху. У нашому асортименті найсучасніші матеріали, які відповідають високим вимогам експлуатації. Серед них вінілова плитка.

Це міцний матеріал, що візуально імітує традиційні матеріали: дерево, камінь, бетон. Вінілова плитка для складу та цеху має високий клас стираності, що дозволяє інтенсивно експлуатувати робочу площу підприємства.

Для промислових приміщень, призначених для облаштування виробничих цехів та великих складів, розроблено плитку 43 класу. Такий підлоговий матеріал стійкий до високих навантажень, вм'ятини, подряпин. Покриття прослужить кілька років, не вимагаючи ремонту та оновлення.

Особливості вінілової плитки 43 класу

В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» представлені матеріали 41-43 класу стираності для складських та виробничих приміщень. Кожна категорія створена відповідно до інтенсивності використання простору з робочою метою.

Переваги плитки ПВХ 43 класу:

  • підходить для великих складів та цехів;
  • захисний шар матеріалу становить 0,7 мм;
  • на поверхні не залишається слідів подряпин, вм'ятин від механічної дії на підлогу.

Підібрати вінілову плитку від провідних європейських виробників можна на сайті та офісі «Світ підлоги та Декору». Якісне покриття відповідає нормам безпеки. Плитка стійка до вологи, швидко відновлює властивості при повному намоканні. Поверхня стійка до температурних змін, грибків та механічних впливів, зберігаючи акуратний та презентабельний вигляд підлоги.

Читати все