Вінілова плитка 31 клас

Вінілова плитка порівняно молодий матеріал, який вже здобув популярність серед українців. Вибираючи колекцію, ви зіткнетеся з різними параметрами та характеристиками, які будуть вказувати на довговічність та міцність покриття для підлоги.

Що таке клас стирання вінілової плитки?

Підлогові матеріали мають технічний параметр, що визначає довговічність виробу. Його називають стиранням або зносостійкістю. Прийнято позначати цей параметр класом. Від його значення залежить як довго плитка зберігатиме міцність, функціональність та привабливий зовнішній вигляд.

Клас стирання визначається міжнародними стандартами, а також внутрішніми нормами заводу. У деяких випадках моделі різних виробників відрізнятимуться за якістю. Тому варто перевіряти товщину виробу, щоб переконатися відповідно до класу стирання плитки.

31 клас вінілової плитки підходить для приміщень із високою прохідністю. Такі моделі рекомендовані для дому та офісу. Полотно не втратить вигляду навіть при постійній експлуатації. Плитка збереже яскравість відтінків, міцність полотна та базові технічні характеристики.

Плитка з вінілу 31 класу стирання витримує гострі підбори, тиск ніжок меблів, пересування предметів по підлозі. Товщина такого покриття зазвичай складає 3 мм. Виробники заявляють про 15-річний термін служби.

Де купити вінілову плитку 31 класу?

Сучасний підлоговий матеріал представлений у магазині та на сайті Світ підлоги та декору. У каталозі покриття для дому та офісу. Матеріал безпечний для здоров'я, витримує високі навантаження та має привабливий зовнішній вигляд. У каталозі моделі під плитку, паркетну дошку та камінь.

Читати все