Паркетна дошка двосмугова

Двосмугова дошка паркетна популярна серед власників нерухомості, її люблять дизайнери. Такий тип паркету органічно вписується в сучасний та традиційний інтер'єр, створюючи атмосферу затишку, тепла. У великих просторах матеріал створює ефект урочистості. За допомогою двосмугового паркету легко нарядити, перетворити приміщення.

Верхній шар 2 смугової паркетної дошки виконаний із 2 плашок цінних порід дерев. Завдяки такому виконанню матеріал візуально нагадує штучний паркет. Окремі колекції схожі на натуральний масив, виконаний у меншому форматі.

Завдяки універсальному декоративному оформленню 2 смуговий паркет підходить для маленьких та просторих приміщень. Його сміливо підбирають для власних кабінетів, комерційних просторів, житлових приміщень. Різноманітність природних малюнків, відтінків, варіантів обробки дозволяє запропонувати клієнтам яскраві та стильні рішення під будь-який інтер'єр.

Скільки коштує 2-х смугова паркетна дошка в Україні?

Ціни на покриття підлоги залежать від матеріалів, варіантів обробки, країни-виробника. Двосмуговий паркет відрізняється доступними цінами, але при цьому не є бюджетним варіантом. У Києві вибрати якісне покриття для підлоги варто в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Тут зібрано продукцію надійних виробників з Європи та Азії.

2-смугова паркетна дошка в каталозі представлена благородними породами дерев. Підібрано деревину, стійку до навантажень, механічних пошкоджень. Паркет не буде розсихатися або гнити при зміні мікроклімату в приміщенні, що особливо важливо восени та навесні. Паркетна дошка є популярним покриттям, доступним для всіх покупців. Для поціновувачів екзотичних порід рекомендуємо гевею, зебрано, мербау.

Читати все