Ламінат Швейцарія

1234 
1234 

Швейцарський ламінат відомий у всьому світі. Продукції довіряють мільйони споживачів. У країні зосереджено найстаріші підприємства з виробництва підлогових покриттів. На заводах дотримуються традицій та вводять інновації, які дозволяють створювати ламінат високої якості.

Чому варто купити ламінат зі Швейцарії?

Ламінат 33 класу Швейцарія — це один із найпопулярніших матеріалів у нашому інтернет-магазині підлогових покриттів. Покупці цінують високу якість європейської продукції. Невибаглива дошка для підлоги зарекомендувала себе як ідеальний матеріал для дому та офісу. Покриття зберігає свою міцність та привабливість роками. Це надійний продукт, який прослужить не одне десятиліття.

Вибираючи ламінат 32 класу Швейцарія, ви отримуєте якісний матеріал, який прикрасить інтер'єр житлової квартири або особистого кабінету. Ціна на покриття підлоги даної категорії нижче, але при цьому вироби відповідають європейським стандартам. Покриття захищене від стирання, мікротріщин та вм'ятин. Воно витримує прямий контакт із водою, не набухає та не розшаровується.

Окремо варто відзначити дизайн швейцарського ламінату, представленого у Києві. Колекції імітують дорогі породи дерев, точно повторюючи натуральний рисунок. Благородні забарвлення органічно вписуються в сучасні та класичні інтер'єри, даруючи житловому та офісному простору затишок, тепло та презентабельність.

Скільки коштує ламінат Швейцарія в Україні?

Ціни на швейцарський ламінат відповідає якості продукту. Вкладаючи кошти в колекції від Kronoswiss, ви отримуєте ідеальну підлогу. Естетична краса покриття перевищує очікування. Спеціальні захисні шари забезпечують безпеку рівної та стильної поверхні. Матеріал витримає високі навантаження, перестановку меблів та регулярне прибирання. На поверхні не залишиться слідів від підборів, ніжок стільців, шаф та інших предметів інтер'єру.

Читати все