Ламінат Туреччина

Про якість турецького ламінату говорить високий попит на продукцію у Європі. Щоб здобути довіру західних клієнтів, виробникам потрібно відповідати високим стандартам. Це вдалося провідним заводам Туреччини. Після європейськими споживачами якість продукції оцінили і українці.

Чому варто купити ламінат турецького виробництва в Україні?

Ламінат із Туреччини у Києві представлений брендом AGT. Колекції мають 32 та 33 клас навантаження, що говорить про стійкість підлогового покриття до стирання та механічних пошкоджень. Матеріал стійкий до появи плям, вм'ятин, мікротріщин та подряпин. Догляд за турецьким ламінатом нескладно.

Підлога легко переносить високу вологість, прямий контакт з водою, дощечки не схильні до набухання. Завдяки 4-сторонній фасці матеріал легко укладається, прискорюючи монтаж. Поверхня стійка до стирання та вигоряння. Турецькі бренди підлогових покриттів дають до 15 років гарантії на свою продукцію, що підкреслює надійність та високу якість кожної колекції.

Купити ламінат із Туреччини коштує через багату палітру кольорів, різноманітність відтінків та деревних малюнків. Дизайн панелей точно повторює природний малюнок шляхетних порід дерева. Пастельні тони колекцій поєднуються з модними інтер'єрами, а темні кольори надають приміщенню затишку. Турецький ламінат рекомендований як для дому, квартири, так і для офісів та громадських закладів.

Де купити якісний турецький ламінат у Києві?

Магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує всім мешканцям столиці ламінат із Туреччини за доступною ціною. Працюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє пропонувати вигідну вартість покриття для підлоги без націнки. Доставимо ламінат у будь-який регіон України.

Ціни в інтернет-магазині ламінату приємно здивують як власників будинків та офісів, так і ремонтні бригади. Матеріали виробництва Туреччина відповідають високим стандартам якості та безпеки. Кожна колекція старанно продумана, що дозволяє підібрати покриття під будь-який стиль інтер'єру. Матеріал практичний в експлуатації та зберігає презентабельний вигляд. При цьому порівняно з європейськими брендами турецькі серії виграють у ціні.

Читати все