Ламінат Польща

1234 
1234 

Покупка польського ламінату — вигідне вкладення на рік

На ринку покриття для підлоги польський ламінат в Україні займає особливе місце. Його люблять за високу європейську якість та доступні ціни. Покриття створюють відповідно до євростандартів, тому вони не поступаються продукцією з Німеччини, Швейцарії та Австрії.

Великі європейські концерни відкрили у Польщі заводи, які випускають покриття для підлоги за внутрішніми стандартами бренду. До нього належить ламінат Krono та My Step, який можна купити в Києві.

Польські виробники ламінату використовують натуральну деревину. Набірні дощечки імітують дуб, клен, червоне дерево. Матеріал екологічно чистий та безпечний для здоров'я, тому він рекомендований для використання у квартирах, приватних будинках та комерційних приміщеннях.

Чому варто купити ламінат із Польщі у Києві?

Переваги польського ламінату:

  • відповідність євростандартам;
  • великий вибір колекцій за кольорами та фактурами;
  • ідеально імітує дощату підлогу з будь-якої породи деревини;
  • зносостійкий матеріал, що служить максимально довго, на поверхні виключена поява подряпин та вм'ятин;
  • простий догляд за покриттям, стійке забарвлення, яке не змінює колір.

Ціна на ламінат приємно дивує споживачів, адже якість покриття підлоги досить висока. Відгуки про продукт на українському ринку переважно позитивні, адже матеріал відповідає заявленим характеристикам та має привабливий зовнішній вигляд. Інноваційні рішення та різноманітність дизайну дозволяє запропонувати клієнтам колекції під будь-який інтер'єр.

Читати все