Ламінат Франція

Франція є законодавицею мод у текстильної промисловості, а й інтер'єрах. Виробники створюють унікальні колекції підлогових покриттів, які відповідають високим євростандартам. Ламінат із Франції вважається одним із найкращих покриттів для підлоги на українському ринку.

У чому переваги французького ламінату?

Вибираючи надійний та якісний матеріал, українці віддають перевагу європейським брендам. Західні компанії ретельно ставляться до випуску кожної колекції. Увага приділяється якості, безпеці та візуальному оформленню. Купуючи французький ламінат у Києві, ви будете впевнені у довговічності та бездоганності підлогового покриття.

Чому варто купити ламінат виробництва Франція:

  • при виготовленні застосовуються інноваційні технології;
  • матеріал виготовлений з екологічно чистої сировини, яка відповідає європейським санітарним та гігієнічним нормам;
  • використання замкових з'єднань, що спрощує монтаж;
  • великий вибір унікального дизайну;
  • міцність, стійкість до навантажень та стирання.

Якщо ви шукаєте гарний, елегантний ламінат, то зверніть увагу на продаж ламінату з Франції. Одним з найвідоміших брендів, що заслужили довіри, є Alsapan. Дизайнери заводу щорічно розробляють нові ідеї для оформлення покриття для підлоги, пропонуючи покупцям оригінальні та стильні рішення. Продукція імітує дерево до дрібних подробиць, передаючи всю красу природи.

Де купити французький ламінат за низькою ціною?

Європейські покриття для підлоги славляться якістю і стійкістю до вм'ятин, подряпин і плям. Ламінатна дошка витримує перепади температур та прямий контакт із водою. Поверхня матеріалу покрита спеціальним шаром, що посилює захисні властивості покриття. Ціна на ламінат із Франції відповідає високій якості та експлуатаційним характеристикам колекцій.

Інтернет-магазин ламінату «Світ Підлоги та Декору» пропонує перевірену продукцію провідних заводів. Вартість серії залежить від країни виробництва, бренду, класу навантаження та товщини матеріалу.

Читати все