Підкладка Tuplex (Туплекс), Фінляндія

Немає в наявності

Підлогові покриття можуть укладатися різними способами. Незалежно від того, який саме спосіб використовується, часто необхідно перед укладанням самого покриття укласти так звану підкладку - проміжний шар між чорновою поверхнею та власне покриттям.

Існує безліч видів підкладок, які відрізняються один від одного за різними критеріями: виду покриття для підлоги, для якого вони призначені (ламінат, паркетна дошка, лінолеум і т.д.), матеріалу, з якого вони виготовлені, та ін. Одна з кращих підкладок , що використовуються при укладанні ламінату та паркетної дошки -  підкладка під ламінат tuplex. Що ж є підкладкою tuplex?

Еластична підкладка tuplex складається з двох шарів поліетиленової плівки, між якими закатані спеціальні пінопластові гранули, а між гранулами, у свою чергу, зберігається вільний простір. Завдяки такій конструкції та високій якості використовуваних корпорацією «Tuplex» ця підкладка має такі якості:

  • за рахунок вільного простору між гранулами дозволяє видаляти вологу, що випадково потрапила туди, природним способом – шляхом вентиляції;
  • найвищий рівень звукоізоляції дозволяє максимально заглушити звуки кроків і дверей, що ляскають;
  • еластичність дозволяє підкладці «туплекс» приховувати дрібні дефекти та нерівності чорнової поверхні;
  • підкладка туплекс чудово зберігає форму і не деформується протягом тривалого часу;
  • вона зручна в укладанні, відмінно підходить для підлог з підігрівом, а також для використання з покриттям для підлоги, укладеним «плаваючим» способом.

Надійна фінська підкладка tuplex – ультрасучасний продукт, рекомендований для використання як у житлових, так і офісних приміщеннях.

 

Ціна підкладка Tuplex купити Київ

Читати все