Переваги та монтаж підкладки Tuplex

Основні переваги

1. Вентильований підпаркетний простір

Підкладка Tuplex спеціально сконструйована для підлог, що укладаються "плаваючим способом" і є єдиною підкладкою, що дозволяє за рахунок природної вентиляції видаляти вологу, що випадково потрапила в підпаркетний простір.

2. Вирівнююча підкладка

Завдяки своїй еластичності підкладка Tuplex допомагає приховувати незначні нерівності основи та створює ідеально гладку поверхню для укладання твердого покриття для підлоги. Це найпростіший спосіб прибрати дрібні шорсткості основи.

3. Захист від вологи

Підкладка Tuplex створює подвійний рівень захисту від проникнення вологи.

4. Звукоізоляція

Підкладка Tuplex спеціально розроблена для того, щоб з максимальною ефективністю заглушити природний стукіт підборів і прибрати ефект ляскання. Вона ідеально підходить для домашніх або офісних приміщень, де стукіт високих підборів може дратувати. Підкладка Tuplex має відмінну звукоізоляцію. Порівняно з іншими матеріалами такої ж товщини вона відрізняється найвищими показниками та відповідає найжорсткішим стандартам.

5. Підлога з підігрівом

Підкладки Tuplex відмінно підходять для використання в приміщеннях з підлогами, що підігріваються. За всіма необхідними показниками вони відповідають європейському рівню.

6. Опір деформації

Підкладка Tuplex чудово зберігає форму та не змінює своїх фізичних властивостей протягом часу. За час випробувань під навантаженням 600 кг/м2 протягом 7 днів, деформація Tuplex склала 6,9% від товщини підкладки. Для порівняння, деформація спіненого поліетилену, що зазвичай використовується як підкладка, становить 76,2% від товщини.

7. Швидкість укладання

Підкладка Tuplex рівно лягає, спрощуючи первинне укладання та полегшуючи з'єднання швів. Легкість укладання - економія часу, а це означає, що роботи менш трудомістка і завершиться вона швидше.

Інструкція по використанню

  • Підстава має бути рівною.
  • Підстава, на яку укладатиметься Туплекс, має бути сухою та чистою.
  • Пам'ятайте – укладання Туплексу має проводитися кольоровою стороною вниз, білою стороною – вгору.
  • Покладіть підкладку TUPLEX таким чином, щоб краї щільно стикалися один з одним.
  • Верхній край підкладки укладається внахлест і не скріплюється скотчем.
  • Закрийте всю поверхню основи, виведіть на стіни по периметру приміщення приблизно на 4см.
  • Завершивши укладання покриття для підлоги, перед встановленням плінтуса, акуратно відріжте виступаючі краї підкладки по висоті паркетної дошки або ламінату.