Гідроізоляційна мембрана Dry Step (Драй Степ), Бельгія

 

 

Гідроізоляційна мембрана Dry Step – вільне дихання підлогового покриття

Традиційно підлоги, що ламінують, укладають на цементну стяжку, і якщо їй при цьому не забезпечити можливість "дихати", під покриттям будуть накопичуватися випари вологи і почне утворюватися пліснява. Все це говорить про необхідність якісної гідроізоляції підлоги.

Гідроізоляційна мембрана виробництва компанії Dry Step – це пристосування, здатне забезпечити гарне випаровування вологи. Така захисна плівка, укладена під ламінат або паркетну дошку, має водонепроникні властивості і служить надійним гідробар'єром, при цьому забезпечуючи стяжку «дихання».

Де купити гідроізоляційну мембрану Dry Step?

У спеціалізованому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» Ви можете купити гідроізоляційну мембрану для підлоги за конкурентною ціною на ринку. Наша компанія пропонує повний спектр товарів для оформлення простору підлоги Вашого житла, дозволяючи клієнтам заощадити час і вибрати все необхідне в одному місці. Зробити замовлення на нашому сайті може будь-який мешканець Києва чи іншого міста України: доставка товару здійснюється по всій території країни на вигідних для замовника умовах.

Переваги купівлі захисної плівки для підлоги Dry Step

Гідроізоляційна мембрана для підлоги Dry Step має такі переваги:

  • Відмінні водонепроникні властивості.
  • Антибактеріальне покриття. Колоїди іонів срібла, що входять до складу плівки, перешкоджають розмноженню мікроорганізмів.
  • Відсутність сторонніх запахів.
  • Зниження ризику стиснення та розтягування. Ця здатність забезпечується доданим у мембрану еластичним поліетиленом.

Ціна на гідроізоляційну мембрану Dry Step Київ

Читати все