Переваги та монтаж гідроізоляційної мембрани Dry Step

Що таке мембрана?

Мембраною прийнято називати «дихають» плівки, тобто. плівки що забезпечують захист від проникнення вологи, залишаючись у той же час практично прозорими для виходу зсередини водяної пари. Висока паропроникність досягає завдяки особливій мікроструктурі мембран, що являють собою неткані матеріали з поліетиленових волокон. Застосування цього матеріалу виправдовує себе.

«Дихаючі» мембрани на відміну від інших видів плівок укладають на підлоги з підвищеною вологістю. Ці мембрани мають один недолік – більш висока ціна. Правда різниця в ціні між «дихаючою» мембраною та іншими видами плівок становить краплю в морі в порівнянні з витратами на всю підлогу, а термін експлуатації підлоги набагато довше.

«Дихаючі» мембрани застосовуються як гідроізоляція при укладанні підлог «плаваючим» способом. Якщо як захисний шар укладати звичайну поліетиленову плівку, то відбувається закупорювання системи фільтрації, і під цим матеріалом накопичується конденсат, що призводить до утворення плісняви та грибків небезпечних для здоров'я людини. А мембрана лежить на поверхні стяжки дає можливість конденсату виходити назовні.

Мембрани мають унікальну комбінацію властивостей. Вони міцні, водночас легкі, водонепроникні, стійкі до хімічного впливу, екологічно безпечні. Можна укладати на підлогу з підігрівом, не виділяють токсинів.

Dry Step - гідроізоляція високої якості

Мембрана DRY STEP - це водонепроникне покриття товщиною 150 мікрон, призначене для укладання під підкладку при влаштуванні ламінованої підлоги або підлоги з паркетної дошки з метою їх захисту від впливу вологи. Така властивість матеріалу забезпечує здатність пропускати пари вологи, що перешкоджає утворенню конденсату, замоканню підкладки та покриття для підлоги (ламінату або паркетної дошки).

Використання водонепроникного покриття DRY STEP передбачено умовами гарантії Uniclic, що збігається з гарантійними зобов'язаннями багатьох компаній-виробників паркетної дошки та ламінованої підлоги.

Мембрана DRY STEP являє собою водонепроникне покриття до складу якого включені антибактеріальні та антистатичні добавки, антиоксиданти та стабілізатори, що підвищують довговічність мембрани і стійкість до температурних перепадів.

Чому мембрана Dry Step?

Мембрана DRY STEP має унікальні властивості:

  • Антибактеріальні властивості. Ця унікальна властивість складається з додавання до мембрани колоїдів іонів срібла. Ефект знищення бактерій надзвичайно великий.

Дія колоїдів іонів срібла при однакових концентраціях вища дії хлору, хлорного вапна, гідрохлориду та інших сильних окислювачів. До складу мембрани DRY STEP входить срібло колоїдне-це повністю чистий натуральний продукт, що складається з мікроскопічних частинок срібла. Цей продукт високих наукових технологій виготовляється електролітичним методом. Доведено, що розчин колоїдних іонів срібла має потужний бактерицидний ефект, це означає, що мембрана DRY STEP не допускає розвитку бактерій, грибків та плісняви.

І як Ви знаєте, що цементна стяжка не сохне, а схоплюється. Процес залежить від товщини чи величини. Цементна стяжка за 28 днів набирається приблизно 70% міцності, а решта за багато місяців/років. Якщо ретельно прочитати інструкцію з укладання ламінату або паркетної дошки «плаваючим» способом, то там написано, що стяжка або бетонна основа, на яку укладається ламінат або паркетна дошка, не повинна перевищувати 4% вологості!!! А це ніяк не 28 днів і навіть не 280 днів!

Під простою поліетиленовою плівкою покладеною на стяжку утворюється парниковий ефект, що в подальшому призводить до розвитку цвілі та грибка руйнування стяжки грибком, неприємного запаху у Вашій квартирі або в будь-якому іншому приміщенні. А термін експлуатації вашого підлогового «пирога» зменшується.

  • Антистатичні властивості. До складу мембрани включені реагенти антистатика, які перешкоджають накопиченню статичного заряду електрики.

Антистатичний ефект досягається за рахунок взаємодії з вологою, внаслідок чого утворюється електропровідний шар, що прискорює диссипацію електричних зарядів. Змішування з полімером виконується в екструдері, одночасно з підмішування концентратів, барвників та інших добавок. У ведення антистатика надає ще й пластифікуючі дії.

Тертя тканини, тапочок при ходьбі по підлозі, навіть у повсякденному житті може накопичувати електричні заряди, що перевищують 5000 вольт. У цьому випадку при дотику до заземленого об'єкта відбувається електричний розряд, що супроводжується ударом електричного струму, який дратує Вас. А якщо укласти мембрану DRY STEP то всі електричні розряди, що Вас дратують, назавжди йдуть у минуле.

  • Оптимальний захист від підвищеного рівня вологості. Мембрана DRY STEP виробляється у вигляді незбираного полотна, що перешкоджає проникненню вологи. Виробляється в 4-ох розмірах: 3х5, 4х5, 5х5, 6х5.

Звичайна поліетиленова плівка, що проклеюється по швах скотчем, але скотч рано чи пізно відклеїться. І волога зі стяжки надійде на тильний бік ламінату або ще гірше, паркетної дошки, яка взагалі не захищена від вологи.

А якщо у вас пробкова підкладка або ізоплат (деревноволокниста плита), то вони за вас зберуть всю вологу зі стяжки, і передадуть паркетній дошці або ламінату, і з часом торці ламінату від вологи отриманої з низу, набухнуть, а паркетна дошка ще гірша вона почне розклеюватися по периметру проклеювання паркетинок, верхній шар лаку розповзеться, і з кожним миттям Вашої підлоги дерево буде вбирати в себе небажану воду зі швабри, і торці почнуть чорніти і гнити, і як завжди Ви звернетесь до дистриб'ютора з претензією, що у Вас паркетна дошка, хоч причина зовсім не в ній, а в недотриманні умов укладання, і як завжди Ви залишитеся не праві, тому давайте виконувати вимоги виробника, щоб не платити двічі. Укладання мембрани – це умови гарантії UNICLIC.

  • Використання підігріву підлоги. Мембрана DRY STEP підходить для укладання в приміщеннях з будь-яким підігрівом підлоги (електричний або водяний). При нагріванні не виділяє сторонніх запахів та шкідливих випарів. Додається гігієнічний висновок.
  • Висока еластичність. У мембрану DRY STEP включені спеціальні добавки еластичного поліетилену, які забезпечують високий опір до розтягування та стиснення.

Гідроізоляція Dry Step, мембрана dry step