Вінілова плитка Польща

Де купити польську вінілову плитку у Києві?

Від фінішного покриття підлоги залежить вигляд приміщення, комфорт перебування в кімнаті, а також довговічність покриття. Сучасні матеріали допомагають вирішити кожне з цих завдань. Завдяки розвиненим технологіям виробники створюють якісні покриття для підлоги без шкідливих компонентів.

На українському ринку популярність набула вінілова плитка польських виробників. Колекції люблять за їхню високу якість і стильний зовнішній вигляд. З такою ПВХ-плиткою можна продати будь-яку ідею дизайнера в інтер'єрі. Серії імітують дерево, бетон, камінь. Такий дизайн органічно виглядає у житлових кімнатах та комерційних приміщеннях. Плитка актуальна для спальні, вітальні, кухні, готельних комплексів, кафе.

Вінілова плитка з Польщі представлена в каталозі «Світ підлоги та декору». Інтернет-магазин відомий якісним підбором покриттів для підлоги від провідних виробників. На сайті ви знайдете колекції будь-якого бюджету. Демократичні ціни потішать тих, хто обмежений у коштах. Преміум колекції задовольнять вишуканий смак дизайнерів та господарів.

Перевага плитки з Польщі в тому, що будь-яка європейська продукція вона проходить через суворі вимоги. Матеріал відповідає встановленим у Євросоюзі нормам. Тому продукція прослужить до 20 років під гарантією від виробника.

Польська ПВХ плитка для підлоги має такі переваги

Переваги:

  • Наявність захисного прошарку. Вінілове покриття захищає декоративний малюнок від вицвітання, стирання та механічної деформації, беручи на себе всю дію зовнішнього світу. Завдяки захисту матеріал зберігає свіжий вигляд роками.
  • Міцність. Вінілова плитка із замковим з'єднанням надійніша за ламінат і лінолеум. Вона грамотно розподіляє навантаження, а поява тріщин та дефектів виключена.
  • Стійкість до високої вологості та перепадів температури. Плитка не боїться контакту з водою, адже вона не змінює параметрів навіть при повному намоканні. Температура не позначається на якості покриття.
  • Сумісна з теплою підлогою. Ходити вініловою плиткою приємно, адже вона не така холодна як керамічна. Матеріал можна використовувати під час встановлення теплої підлоги.

Легкий монтаж. Клейова плитка монтується на чорнову основу. Моделі на замку можна укладати на будь-яку поверхню. Плитку можна стелити поверх старого покриття для підлоги.

Читати все