Вінілова плитка Франція

12 
12 

Вінілова підлога — це сучасний компроміс, що поєднує гідну якість та презентабельний вигляд. Вінив тепліше за кахельну плитку, по ньому приємно ходити босоніж. Матеріал коштує дешевше, ніж натуральний паркет, його легше доглядати, ніж ламінатом. А декоративне виконання різноманітніше, ніж у ковроліну та лінолеуму.

Якість матеріалу багато в чому залежить від правильного вибору. Вінілова плитка з Франції — це вибір людей із вишуканим смаком. Такі колекції люблять дизайнери за неперевершений вигляд.

З чого складається вінілове покриття для підлоги?

Плитка має багатошарову конструкцію, що дозволяє вирішити одразу кілька завдань. Виробляють матеріал шляхом пресування шарів за високої температури. Вінілова плитка складається з:

  • Нижній шар з полівінілхлориду, що є основою покриття, що знижує вібрації та звуки.
  • Армує шару, що забезпечує стабільність матеріалу, що захищає від вм'ятин від ніжок меблів.
  • Основного шару з кварцу та пластифікаторів, що забезпечує міцність та довговічність підлоги.
  • Декоративна плівка, яка візуально копіює дерево, камінь, бетонні плити.
  • Захисного вінілового шару, який оберігає декоративне покриття від механічних пошкоджень, вицвітання та дії хімії.

Французька вінілова плитка, представлена у Києві, має замковий тип з'єднання. Завдяки такій системі покриття відрізняється надійністю та міцністю. Навантаження грамотно розподіляється на всій площі, не створюючи небезпечних перегинів. Такий матеріал прискорює та спрощує монтаж, адже основа може бути будь-якою, у тому числі старою підлогою.

Ціна вінілової плитки із Франції

Підлога з Франції — це запорука якості та краси. В онлайн-каталог плитки для підлоги представлені перевірені виробники, продукція яких користується попитом по всьому світу. Колекції відбуваються суворі європейські стандарти, що позначається на ціні. Також французькі серії відрізняються витонченим дизайном. Ціна на плитку для підлоги з Франції вища, ніж на аналогічну продукцію з інших країн Європи та Азії.

Такий матеріал для підлоги прослужить не менше 15-20 років, зберігаючи ідеальний зовнішній вигляд і технічні характеристики. Це надійне вкладення у оздоблення житлового приміщення або комерційного простору.

Читати все