Вінілова плитка Бельгія

Чому варто купити вінілову плитку для підлоги з Бельгії?

Бельгійська підлога — це перевірена якість продукції та сертифіковані матеріали. Бренди з Європи славляться надійністю, міцністю, а їхні колекції доступні кожному покупцю.

Переваги бельгійської вінілової плитки:

  • Зносостійкий захисний шар товщиною до 0,55 мм, який приймає на себе зовнішній вплив, оберігаючи декоративний шар від пошкоджень та вицвітання.
  • 100% вологостійкість. Покриття не замінене у ванній кімнаті, на кухні, у кафе та інших просторах, де покриття може мати прямий контакт із водою.
  • Низька теплопровідність. У покриття відсутнє відчуття холодної підлоги, яке властиве керамічній плитці. Цей матеріал можна використовувати для створення теплої підлоги. Це оптимальний варіант покриття для сімей із дітьми.
  • Колекції стійкі до пошкоджень. На вінілову плитку з Бельгії виробники дають до 20 років при використанні в домашніх умовах, до 5 років. у комерційних.
  • Екологічно чистий матеріал. Покриття для підлоги не пахне, не виділяє небезпечних хімічних речовин. Такий матеріал рекомендований для дитячих та спалень.
  • Гасить шум. Плитки створюють додатковий звуковий бар'єр, позбавляючи стороннього шуму в квартирі чи будинку.
  • Точний та реалістичний малюнок, що імітує дерево, камінь, мармур.

Монтувати вінілову замкову плитку з Бельгії можна на звичайну основу. Для клейової необхідно дотримуватись рекомендацій виробника. Замкова підходить для нових та старих підлог, вона зберігає міцність за будь-яких умов.

Ціна на вінілову плитку з Бельгії

У Києві бельгійська плитка дуже цінується серед покупців. Вся продукція з Європи проходить через суворий контроль стандартів та нормативів. Це позитивно впливає якість покриття. Придбати вінілову плитку в Україні з Бельгії можна за доступною ціною. Колекції, представлені в «Світ Підлоги та Декору» доступні для будь-якого бюджету.

Гарне і точне виконання малюнка дозволяє надати підлозі потрібного вигляду. Це ідеальне поєднання ціни, якості та естетичного виконання. Для простого монтажу без чорнового оздоблення вибирайте вінілову підлогу на замку. Дешевші варіанти виготовляються зі з'єднанням на клеї.

Читати все