Вінілова плитка темно-сіра

Сучасні дизайнери перевернули уявлення про сірий колір в інтер'єрі. Вони зробили гаму цікавою та оригінальною. Сьогодні темно-сірі матеріали для підлоги користуються популярністю. Такі інтер'єри відтворюють у квартирах, заміських будинках, готельних комплексах, комерційних установах.

Чому варто купити вінілову плитку темно-сірого кольору?

Переваги сірої статі:

  • темно-сіра плитка візуально зменшує простір, що підходить для просторих приміщень;
  • створюється спокійна та затишна атмосфера, завдяки якій легко відновити сили та по-справжньому відпочити;
  • незвичайний малюнок сірої підлоги здатний перевернути сприйняття всієї кімнати.

Темно-сіра вінілова плитка підходить для вітальні та спальні. Матеріал можна використовувати і для елегантної кухні. Не варто лякатися холодної атмосфери в будинку, адже темний відтінок можна обігравати яскравими аксесуарами, меблями. Темно-сіра підлога підходить для строгих класичних стилів, модерну, хай-тек, скандинавському.

Асортимент вінілової плитки у Києві

В онлайн-каталозі підлогових покриттів «Світ Підлоги та Декору» представлено продукцію провідних виробників. Матеріали із Франції, Німеччини, Бельгії викликають довіру у дизайнерів, господарів житлової та комерційної нерухомості, ремонтних бригад. Покриття легко та швидко монтується, його можна укладати на будь-яку основу.

У сірому відтінку відома вінілова плитка під камінь. Її роблять із мармуровим малюнком, у вигляді бетонних плит. Відтінок може бути однотонним і складним за структурою, зі смужками, крапками, розлученнями. У темно-сірому відтінку імітують дерев'яну дошку. Такий варіант органічно виглядає у домашній обстановці.

Дешева вінілова плитка має клейовий тип з'єднання. Якщо ви хочете більш надійний варіант укладання, вибирайте замковий варіант. Має значення та товщина плитки. Тонкі колекції варто підбирати для приміщень з невеликою прохідністю, де виявляється мінімальне навантаження на підлогу. Для житлових кімнат та комерційних просторів варто підібрати матеріал завтовшки 4-5 мм.

Наявність фаски позбавляє ефекту монолітності покриття. Технологія робить підлогу фактурною та красивою. Вона дозволяє з високою точністю імітувати дерев'яну дошку, бетонні чи мармурові плити.

Читати все