Вінілова плитка чорна

12 
Немає в наявності
12 

Чорний колір відноситься до класичних, але в інтер'єрі багато власників нерухомості бояться експериментувати з чорною підлогою. Фахівці «Світ Підлоги та Декору» розвіють усі ваші сумніви. Головне побоювання — це похмуре оздоблення. Насправді чорна вінілова плитка створює оригінальний акцент в оформленні інтер'єру, який виглядає стильно та свіжо.

Чорна підлога здатна змінити будь-яке приміщення. Такий вибір зробить простір наповненим за будь-якої кількості меблів та аксесуарів.

Переваги чорної вінілової плитки для підлоги:

  • Стильний вигляд покриття, що робить простір дорогим та вишуканим.
  • Універсальність. Матеріал такого відтінку можна використовувати у будь-якій кімнаті. Ефектно та гармонійно виглядає вінілова плитка у ванній.
  • Бюджетно. Чорна підлога — це яскравий акцент, тому для обробки стін, стелі можна підібрати простіші матеріали за ціною та дизайном. Купити ПВХ-плитку коштує і через її вартість, адже вона дешевша за паркет.
  • Виразність приміщення. Кімната моментально перетворюється, стає розкішною.
  • Довговічність. Вініл витримує високе навантаження, не стирається, зберігає властивості та зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації.

Де купити вінілову плитку у Києві?

Чорна плитка для підлоги представлена кількома виробниками. Бренди пропонують стильний дизайн, що підкреслить красу приміщення. Чорний відтінок стійкий до прямого сонячного проміння, побутової хімії, стирання. Декоративний шар знаходиться під вінілом, який захищає малюнок та колір від зовнішніх факторів.

Бренди створили колекції вінілової плитки під камінь та дерево. Унікальна фактура наголошує на естетичній красі покриття. Чорне покриття для підлоги представлене в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» у бюджетній ціновій категорії. Одна колекція від бельгійського виробника відноситься до преміального сегменту. Високо цінуються моделі із замковим з'єднанням. Вибрати матеріал з доставкою по всій Україні ви можете у нашому онлайн-каталозі.

Читати все