Вінілова плитка коричнева

Коричнева підлога — це нев'януча класика оформлення інтер'єру. Теплий відтінок робить простір затишним. Якщо ви плануєте ремонт у квартирі чи заміському будинку, то фінішне оздоблення коричневою вініловою плиткою — це практичний та універсальний варіант.

Як вибрати вінілову плитку у Києві?

Сучасні матеріали відрізняються від покриттів, які виготовляли десятиліття тому. Сьогодні вироби більш міцні, довговічні та стійкі до зовнішніх впливів. Зовнішній вигляд ПВХ-плитки для підлоги підкреслює красу простору.

Виробники приділяють увагу структурі покриття для підлоги, а також візуальної складової. Вінілова плитка під дерево є одним із популярних дизайнів серед усіх колекцій. Кожен бренд відтворює фактуру та малюнок дуба, тику, сосни та інших порід. Саме тому коричнева вінілова плитка така популярна серед покупців. Вид дерев'яного покриття приємний для очей. Така підлога легко вписується в сучасний та традиційний інтер'єр, наголошуючи на вишуканому смаку господарів.

Вінілову плитку на замках цінують ремонтні бригади, адже такий тип з'єднання є надійним, міцним та довговічним. Це чудова альтернатива клейовому варіанту.

При покупці слід звернути увагу на товщину вінілової плитки. Від цього параметра залежить довговічність матеріалу. Тонкі панелі швидше стираються, а також на них видно вм'ятини та інші дефекти. Високо цінують європейську плитку для підлоги та колекції з Південної Кореї.

Коричневий відтінок варіюється в залежності від колекції. Це може бути теплий відтінок або стримана сіро-коричнева гама. Палітру рекомендуємо підбирати у поєднанні з кольором стін та меблів. Це допоможе досягти гармонії у будь-якій кімнаті.

Ціна вінілової плитки в Україні?

Вартість вінілового покриття для підлоги нижче, ніж у паркетної, масивної дошки. Матеріал виготовлений із штучних компонентів, які за характеристиками перевершують натуральні. Виробники підбирають безпечні та екологічно чисті речовини. ПВХ-плитку можна стелити в дитячій та спальні, адже вона не шкодить здоров'ю. Матеріал стане справжньою знахідкою, якщо ви плануєте створювати систему теплої підлоги.

Ціна вінілової плитки в інтернет-магазині варіюється від виробника та виду колекції. Бренди пропонують бюджетні серії, а також покриття, які впишуться у дорогий інтер'єр.

Читати все