Вінілова плитка червоне дерево

Чому варто вибрати вінілову плитку у Києві?

Підлогова вінілова плитка в кольорі «червоне дерево» — Це ідеальний варіант для створення благородного інтер'єру в кімнаті. Це невибагливий матеріал, який стане альтернативою дерев'яній підлозі. Красивий малюнок чітко повторює природну красу справжньої деревини, а насичений колір наголошує на вишуканому смаку власників.

Переваги червоної вінілової плитки:

  • імітує натуральне покриття у стилі «червоне дерево»;
  • стійка до будь-яких засобів побутової хімії, що полегшує збирання;
  • легко робити розмітку, різати та укладати на підлогу;
  • можна монтувати без додаткової підкладки;
  • невелика товщина «не з'їдає» висоту стель.

Матеріал можна стелити у будь-якому приміщенні. Вінілова плитка на кухню зробить простий простір в розкішне місце для кулінарних шедеврів. Червоне дерево буде доречним у їдальні, вітальні. Матеріал добре поєднується з меблями із натурального дерева.

Де купити вінілову плитку для підлоги «червоне дерево»?

«Світ Підлоги та Декору» — це інтернет-магазин підлогових покриттів. У каталозі ви знайдете сучасну плитку, яка поєднує в собі якості паркету та кахлю. Вартість вінілової плитки доступна всім клієнтам. Це теплий матеріал, яким приємно ходити босоніж. Плитка стійка до високої вологості, тому її стелять на кухні, у ванній, на дачах. Покриття є безпечним для здоров'я. Вінілову плитку варто купити для спальні, вітальні.

Червона підлога в інтер'єрі виглядає благородно, стильно. Покриття робить простір цікавим, продуманим та розкішним. Це вибір людей, які цінують натуральні відтінки та сучасну класику.

Читати все