Паркетна дошка гевея

Чому високо цінується паркетна дошка з гевеї?

Гевея — це екзотична, тропічна порода дерев. Батьківщиною рослини є Бразилія. Каучуконосна порода була поширена британцями по всьому світу, а її плантації добре прижилися у південно-східній Азії. Гевею стали використовувати не тільки для видобутку каучуку, але й для виробництва меблів, оздоблювальних матеріалів.

Натуральна деревина має світлий відтінок із рожевим підтоном. Паркетна дошка з гевеї характеризується неяскравим природним малюнком. Пов'язано це про те, що умови у тропічних лісах мало змінюються, але в деревах відсутня кільцева структура. Ці ж причини роблять паркет із гевеї стійкою:

  • до високої вологості та перепадів температури;
  • до комах, плісняви, процесів гниття;
  • механічних пошкоджень, адже матеріал неймовірно міцний.

Гевея легко піддається обробці. Вона приємно блищить при поліруванні, набуває фактурності при створенні ефекту старіння. Паркетна дошка набуває оригінальних відтінків, які легко використовувати в сучасних інтер'єрах. Це надійний матеріал для респектабельних та оригінальних дизайнерських просторів.

Де купити паркетну дошку з гевеї в Україні?

Купівля паркету з гевеї підкреслює бездоганний смак та високе почуття стилю господаря приміщення. Це ідеальний варіант для традиційного та сучасного інтер'єру. Покриття легко піддає обробці та недовго зберігає бездоганний зовнішній вигляд. Ціна паркетну дошку з гевеї вища, ніж на традиційні породи. Вартість підлогового матеріалу повністю виправдовує якість та характеристики покриття.

Купити якісний паркет у Києві коштує у перевіреного інтернет-магазину. «Світ Підлоги та Декору» пропонує багатий вибір матеріалів для будь-якого бюджету. У нашому каталозі представлена дошка паркетна з Індонезії. Саме в цій країні вирощують каучукові плантації, де видобувається цінна деревина гевеї.

Паркет для дитячої з гевеї— Це правильний вибір для будинку, де є діти. Покриття стійке до подряпин, вм'ятини. Саме тому із гевеї роблять підлогові покриття для спортивних залів. Міцна деревина витримає будь-які навантаження, створивши бездоганний та стильний вигляд для приміщення.

Читати все