Паркетна дошка ясен

У чому секрет популярності паркетної дошки з ясеню?

В Україні паркет з ясена є одним із популярних матеріалів для фінішного покриття підлоги. Високий попит на колекції обумовлений привабливим зовнішнім виглядом та бездоганними характеристиками. За властивостями паркетна дошка із ясена схожа на дубове покриття. У двох порід однакові показники щільності та твердості.

Особливості паркету з ясеню:

  • хороші показники твердості та щільності, матеріал стійкий до вм'ятин, ударів, подряпин;
  • світла деревина, яку активно використовують у сучасних інтер'єрах;
  • контрастна структура волокон, яка надає покриттю яскравих ноток;
  • стійкий до впливу низки кислот та лугів.

Не рекомендуємо використовувати паркетні дошки для відкритих ділянок та приміщеннях, де є великий ризик прямого контакту з водою. В іншому ясен зберігає свою міцність, цілісність та бездоганний зовнішній вигляд. За старих часів матеріал використовували для створення зброї, що підкреслює міцність деревини.

Купити паркетну дошку з ясена варто через природну світлу палітру, яка додає інтер'єру легкості, відчуття простору та свободи. Використовувати покриття можна як у дитячій, так і в спальні, вітальні.

Де купити паркет з ясена у Києві?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» зібрав у своєму каталозі найкращих виробників паркетної дошки Європи та Азії. Покриття з ясеню виготовляють німецькі, фінські, українські фабрики. Завдяки великій різноманітності колекцій покупець може вибрати матеріал за своїм бюджетом.

Паркетна дошка з ясеня в Києві представлена в багатій палітрі кольорів. Найбільше підібрано світлих відтінків. Окремі колекції представлені у темно-коричневих тонах. Товщина дошки варіюється від 13 до 15 мм, чого достатньо для інтенсивної експлуатації у житлових приміщеннях.

Читати все