Паркетна дошка мербау

Чому варто вибрати паркетну дошку із мербау?

Мербау — це дерево з благородною червоною деревиною. Порода зростає у Південній Азії. Деревина має вишуканий зовнішній вигляд і прекрасні експлуатаційні характеристики. Матеріал відрізняється вишуканим відтінком, фактурою. Паркет із мербау — розкішний вибір для дизайнерського інтер'єру.

Характеристики паркетної дошки із мербау:

  • тверда, міцна поверхня, стійка до зносу та механічних впливів;
  • висока щільність, показник якої перевершує дуб, тік;
  • легко полірується;
  • поєднується з іншими породами дерев;
  • вологостійкість, не схильна до появи плісняви, грибків;
  • не вимагає додаткової обробки від біологічних впливів.

Шляхетне червоне дерево можна використовувати у спальні, вітальні. Паркетна дошка із мербау ідеальна для особистих кабінетів та бібліотеки. Завдяки особливим властивостям покриття використовують для оформлення відкритих терас, просторів біля басейнів.

Купити паркетну дошку із мербау варто через екзотичну красу матеріалу. Шляхетний червоно-коричневий відтінок розкішно виглядає в інтер'єрі. Золотисті вкраплення наголошують на природній красі покриття. Волокниста структура деревини виділяє паркет на тлі інших матеріалів.

Скільки коштує паркетна дошка із мербау?

Паркет з екзотичних дерев люблять як в Азії, так і в Європі. Покриття набирають популярності і в Україні. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» Ви можете знайти красивий паркет для інтер'єру. Представлені односмугові та трисмугові колекції. Покриття може бути покрите лаком або олією на вибір клієнта.

Ціна на паркетну дошку з мербау вища, ніж на дуб. Червоне дерево цінується дизайнерами та фахівцями. Такий матеріал вибирають для дорогих та вишуканих інтер'єрів. Покриття наголошує на витонченому смаку власників. Вартість паркету в Україні відповідає технічним характеристикам. З таким фінішним покриттям підлоги інтер'єр миттєво змінюється.

Деревина Мербау відноситься до 1-2 класу довговічності, тому дошка з неї довше зберігає ідеальний зовнішній вигляд. Це зносостійкий матеріал, який повністю виправдовує вкладення. Люксові колекції вражають благородним відтінком та вишуканою фактурою.

Читати все