Паркетна дошка горіх

12 
12 

Чому варто вибрати паркетну дошку з горіха?

Деревина горіха поєднує традиційний відтінок і оригінальний природний малюнок. Завдяки особливим властивостям матеріалу та гарному виконанню горіх використовують для виготовлення паркетної дошки.

Природний відтінок паркету з горіха залежить від клімату та місцевості, де зростало дерево. Дошка прикрашена вишуканим переплетенням світлих та темних волокон. Акуратні вигини, хвилі та завитки — все це відрізняє матеріал для підлоги від інших колекцій. Паркетна дошка з горіха має унікальний запах, що йде на останніх етапах сушіння.

Особливості паркетної дошки з горіха:

  • міцність та надійність дошки, яка витримає навантаження та механічні впливи;
  • деревину легко обробляти, фарбувати та полірувати;
  • оригінальна природна краса матеріал.

Горіхове дерево за всіх часів було ознакою багатства та добробуту. Паркет з горіха вибирали аристократичні особи, які цінували красу та надійні характеристики покриття для підлоги. Різноманітність відтінків, колірних переплетень вражає уяву. За допомогою горіхової паркетної дошки можна створити справжній витвір мистецтва в інтер'єрі.

Де купити паркетну дошку з горіха в Україні?

Великий каталог паркету представлений в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Доставляємо натуральні покриття для підлоги у всій Україні. Ціна на паркетну дошку з горіха залежить від країни-походження деревини. Американська порода коштує дорожче, ніж Європейська. Це залежить від тривалого та дорогого транспортування. При цьому вартість паркету з європейського горіха залишається високою. Це шляхетний та дорогий матеріал, який прослужить десятиліттями.

Завдяки красивому природному малюнку горіху надають більш натуральних відтінків, уникаючи неприродних тонів. Для такої деревини підійдуть світлі інтер'єри, де стіни, меблі та підлога гармоніюватимуть один з одним, підкреслюючи красу інтер'єру. Купити паркет з горіха у Києві коштує для оформлення вітальні, особистого кабінету. Така деревина добре виглядає як у міській квартирі, так і в заміському будинку.

В інтернет-магазині ви зможете вибрати паркет європейських та азіатських брендів. Реалізуємо продукцію перевірених виробників із багаторічним стажем. Наш паркет прослужить десятиліттями, радуючи соковитими фарбами та природними візерунками.

Читати все