Паркетна дошка Туреччина

123 
123 

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» можна знайти покриття із різних частин світу. Паркетна дошка з Туреччини зарекомендувала себе доступний матеріал із різноманітним дизайном. Колекції мають унікальний колір, красиві текстури. Серед продукції турецького виробництва можна знайти оригінальні відтінки для дизайну інтер'єру.

Для виробництва турецької паркетної дошки використовується деревина європейських та екзотичних порід дерев. Це дає можливість надати клієнтам великий вибір серії на будь-який смак та бюджет. Фабрики пропонують покриття будь-якого формату, завдяки чому легко знайти дошку для невеликих або великих приміщень.

Якість покриття підлоги дозволяє дошці прослужити довгі роки, витримуючи зовнішній вплив. Матеріал стійкий до високої вологості, прямого контакту з водою, перепадів температури. Поверхня покривається олією чи лаком. У першому випадку дошка дихає, зберігає свою натуральну красу. Лаки захищають поверхню від стирання та зносу. Якісно оброблений турецький паркет не гниє та розсихається.

Вартість паркету з Туреччини є доступною для кожного покупця. У нашому магазині найвигідніші ціни на покриття з дуба, горіха, венге. Доставка у всі населені пункти України.

Читати все