Паркетна дошка Угорщина

1234 
1234 

Відмінності угорської паркетної дошки

Колекції паркету з Угорщини виготовляють із деревини порід, що виростають у Європі. Виробники роблять дошку з дуба, горіха та ясена, а також створюють окремі серії з екзотичного дерева Мербау. Часто для угорської паркетної дошки використовують місцеву сировину, що дозволяє контролювати стан деревини на всіх етапах виготовлення.

Підлогове покриття відрізняє ексклюзивний дизайн, міцність та стійкість до вологості, доступна ціна на паркетну дошку. Довговічний матеріал сподобається як власнику квартири, так і професійному дизайнеру. Пакет добре стикується за будь-якої комбінації, а також зберігає свою форму і відтінок довгі роки.

Найбільш популярними угорськими виробниками паркету є:

  • Befag — великий вибір матеріалів із різних порід дерева, екологічна чистота сировини підтверджена європейськими сертифікатами.
  • Grabo — 30 років виробництва якісної дошки з надійним покриттям із шведського лаку.
  • Prima Floor — молодий бренд, який славиться різноманіттям відтінків та ексклюзивною технологією склеювання паркету.

Угорський паркет в інтер'єрі

Вибираючи паркетну дошку з Угорщини, ви отримуєте красиві натуральні відтінки. Світлі тони популярні в сучасних інтер'єрах, добре виглядають у дитячих, спальнях та вітальні. Темні насичені кольори варто вибирати для класичних інтер'єрів. Гарно виглядає темний угорський паркет у власному кабінеті.

Де купити паркет виробництва Угорщина?

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує українцям паркетну дошку провідних європейських виробників. Покупець вже знайомий із найкращими брендами з Угорщини. Виробники випускають якісний матеріал, який стійкий до будь-яких умов експлуатації. Ціна на угорський паркет доступна для кожного. Це найкращий вибір для створення довговічної та гарної підлоги в будинку.


Читати все