Паркетна дошка Польща

Польський паркет за доступною ціною

Вибираючи покриття для підлоги, важливо не тільки визначитися з дизайном, але і бюджетом. «Світ Підлоги та Декору» ви знайдете якісну паркетну дошку за розумною ціною. Для цього достатньо вибрати продукцію польського виробництва. Фабрики, що випускають паркетні дошки, цінують свою репутацію, тому якість матеріалу завжди на висоті.

Якщо ви шукаєте дешевий натуральний паркет, то зверніть увагу на колекції з Польщі. Виробники створюють зносостійку дошку з дуба, сапелю, ясеню. Зберігаються натуральні відтінки та природний малюнок матеріалу.

Чому варто купити паркетну дошку із Польщі?

Польський паркет має свої переваги:

  • Добірна сировина. Для виробництва використовують якісний матеріал. Деревину одержують із місцевих лісів, а також закуповують у Румунії та Україні.
  • Сучасне обладнання з виробництва. Заводи регулярно оновлюють верстати, щоб забезпечити виготовлення надійного та зносостійкого паркету.
  • Найкраще співвідношення ціни та якості. Польська паркетна дошка коштує недорого, але при цьому покриття прослужить багато років, не розсихаючись, без слідів гнилі та плісняви.
  • Екологічно чистий продукт. Усі підприємства країн, що входять до Євросоюзу, працюють на екологічній основі. Тут виключено використання шкідливих, хімічних засобів, тому про безпеку вашої статі не варто турбуватися.
  • Європейські стандарти. Покриття для підлоги з Польщі відповідає високим вимогам. Це справді якісна продукція.

Польський паркет у Києві представлений фабрикою Barlinek, яка створює колекції для сучасних та класичних інтер'єрів. Матеріал можна стелити у спальні, дитячій, на кухні, у вітальні. Дошка темних відтінків впишеться в обстановку власного кабінету. В асортименті бренду лише серії товщиною 14 мм, стійкі до стирання та високих навантажень.

Читати все