Паркетна дошка Швеція

Дивно, але паркетна дошка була придумана у Швеції. Виробник дверей Густав Черс створив тришаровий матеріал, який вирізнявся стабільністю порівняно з масивом дерева. Шведський паркет став символом красивого та якісного покриття для підлоги. Сьогодні бренди створюють дошку на будь-який смак та бюджет.

Для виготовлення шведської паркетної дошки використовують європейські породи дерев, зокрема — дуб. Сировину використовують із місцевих лісів, екологічно чистих районів. При виробництві паркету у Швеції виключено застосування небезпечних хімічних засобів, тому матеріал є нешкідливим для здоров'я.

Шведи віддають перевагу скандинавському стилю, який такий популярний останнім десятиліттям по всій Європі. Йому притаманні суворі лінії та стримані форми. При виробництві паркетної дошки у Швеції роблять ставку на натуральність. Деревина надає холодним скандинавським інтер'єрам теплих ноток, робить простір затишним.

Купити паркет із Швеції варто, незважаючи на тренди. Якісна дошка буде актуальна у будь-якому стилі, форматі приміщення та атмосфері інтер'єру. Бренди постійно вдосконалюють свій продукт, створюючи міцне покриття для підлоги, здатне вистояти перед будь-якими умовами. Ходити такою паркетною дошкою приємно і зручно. Кожна паркетна дошка проходить до 50 перевірок на етапі виробництва, що гарантує найвищу якість та довговічність.

Читати все